Jaro je tady! A s ním přichází i čas sukní, halenek s krátkými rukávy a balerínek. Váš jarní šatník se již určitě těší, až ho znovu provětráte a právě to by mohla být skvělá příležitost i pro nějaký ten jarní účes.

Hlavně vzdušně

Jaro je časem svobody, dopřejte tedy volnost i svým vlasům. Příroda rozkvétá a probouzí se k životu, máte tedy možnost si dovolit hravé účesy. Ke kratším letním šatům se skvěle hodí dva culíky nebo zapletené copy, ať už se jedná o cop normální, francouzský nebo rybí. Na vycházky přírodou můžete vlasy stáhnout do jednoduchého nedbalého drdolu s několika volnými pramínky. Případně si můžete vlasy zaplést přes noc do copu anebo navlnit kulmou, jemné vlny také skvěle vystihnou jarní náladu.

Jako dubnové počasí

A pokud toužíte experimentovat s délkou i barvou vlasů, jen běžte do toho. Není žádné jiné období, kdy by se to hodilo více než na jaře. Nemusíte se bát jít i do odvážnějších účesů a kratších střihů – s vyššími teplotami se vám jen uleví, když půjdete do kratšího účesu. Pokud však máte kratší střih a toužila byste po nějakém účesu z delších vlasů, můžete jít i opačnou cestou a pro romantické jarní období využít prodloužení vlasů. Již dávno se totiž nejedná o nějakou nevkusnou pomůcku, po které by sáhly jen zoufalé ženy, kterým nemůžou dorůst vlastní vlasy. Dnešní příčesky jsou tak kvalitně zpracované, že téměř ani nepoznáte, že se nejedná o vaše vlastní vlasy. Jsou vyrobené z pravých vlasů a díky dvojitému připojení na útku si udržují plnost kořínků až ke konečkům a díky tomu i veliký objem. Můžete sáhnout také po clip-in culících, které pouze háčkem přichytíte k vlasům a máte účes hotový během chvilky. Příčesky vám mohou pomoci jednoduše proměnit střih vlasů v rámci několika sekund, a díky tomu, že jsou z pravých vlasů, s nimi můžete pracovat úplně stejně jako s vašimi vlasy (jako například natočit konečky kulmou).

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pink-hair-1450045_1920-1024x680.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/pink-hair-1450045_1920-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylJaro je tady! A s ním přichází i čas sukní, halenek s krátkými rukávy a balerínek. Váš jarní šatník se již určitě těší, až ho znovu provětráte a právě to by mohla být skvělá příležitost i pro nějaký ten jarní účes. Hlavně vzdušně Jaro je časem svobody, dopřejte tedy volnost i svým vlasům. Příroda...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku