Zbavit se nechtěného tetování byl ještě nedávno problém. Tetování šlo učinit méně viditelným, dokonalé odstranění však možné nebylo. Především ne v případě barevných či amatérsky provedených tetování.

Nyní však přinášíme dobrou zprávu pro všechny s nechtěným obrázkem.

Q-switch laser mění svět tetování

Tento inovativní laser odstraňuje tetování tím nejpreciznějším způsobem, který je dnes možný. Už se není třeba bát jizev. Tetování zmizí po několika opakujících se sezeních, procedura je navíc zcela bezpečná. Q-switch laser se používá i pro odstranění dalších nežádoucích vad na pokožce, například benigních pigmentových lézí.

Laser vybírá vlnovou délku podle barvy

Odstranění tetování s Q-switch laserem je tak účinné, jelikož pracuje se 4 vlnovými délkami. Ty se přepínají podle toho, která barva se právě odstraňuje. Právě díky tomu laser dosahuje nevídaně precizních výsledků. Pokročilá technologie umožňuje odstranění i hluboce vložené barvy, stále bez bezpečnostního rizika pro okolní tkáň.

Barva, kterou laser odstraní z tkáně, je následně odvedena z těla lymfatickým systémem.

Kde se objednat na odstranění tetování s Q-switch laserem?

Kromě laseru potřebujete i zkušeného dermatologa a důvěryhodnou kliniku. Vše najdete v estetické klinice Altos v Praze, kam se můžete objednat i na nezávaznou konzultaci a o všem si popovídat s odborníkem. V klinice Altos si zakládáme nejen na dokonalé péči o tělo, ale i na příjemném zážitku pro každého klienta.

Neváhejte si prohlédnout Q-switch laser, nebo se rovnou objednejte na nezávaznou konzultaci pro odstranění tetování.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/odstraneni-tetovani-laserem.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/odstraneni-tetovani-laserem-150x150.jpgPR-leadersZdravíZbavit se nechtěného tetování byl ještě nedávno problém. Tetování šlo učinit méně viditelným, dokonalé odstranění však možné nebylo. Především ne v případě barevných či amatérsky provedených tetování. Nyní však přinášíme dobrou zprávu pro všechny s nechtěným obrázkem. Q-switch laser mění svět tetování Tento inovativní laser odstraňuje tetování tím nejpreciznějším způsobem, který je dnes možný. Už...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku