Vzpomínky na dovolenou si můžete uchovat na fotkách nebo ve fotoknize. Fotokniha má oproti fotkám několik výhod, víte to?

  • Fotky se vám mohou poztrácet,

ale z fotoknihy vám je nikdo nevytáhne, nikdo si je nepůjčí a neztratí. Leda by je z ní vystříhal.

  • Fotky potřebují krabici nebo album,

ale fotoknihu jen strčíte do knihovny.

  • Fotky se lehce umažou a zůstávají na nich otisky prstů,

ale v tištěné fotoknize otisky prstů nehrozí. Fotokniha deLuxe se vyvolává na fotopapír, který je opatřen ochrannou vrstvou, aby na stránkách otisky prstů neulpívaly.

  • Na fotky si můžete něco připsat leda tak z rubové strany,

ale do fotoknihy si můžete napsat tolik textu, kolik budete potřebovat.

A víte, proč si objednat fotoknihu právě u HappyFota?

Protože je to jednoduché! Můžete si ji vytvořit online na stránkách www.happyfoto.cz, prostřednictvím programu HF Designer (ke stažení na www.happyfoto.cz) nebo přes aplikaci HappyFoto-MOBILE.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/CZ-fotokniha_koupaliště-1024x607.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/CZ-fotokniha_koupaliště-150x150.jpgPR-leadersTipyVzpomínky na dovolenou si můžete uchovat na fotkách nebo ve fotoknize. Fotokniha má oproti fotkám několik výhod, víte to? Fotky se vám mohou poztrácet, ale z fotoknihy vám je nikdo nevytáhne, nikdo si je nepůjčí a neztratí. Leda by je z ní vystříhal. Fotky potřebují krabici nebo album, ale fotoknihu jen strčíte do...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares