Každý si v dnešní uspěchané, rychlé době potřebuje odpočinout. Pokud patříte k lidem, kteří jsou unaveni a vyčerpání a kterým jejich tělo říká, aby zpomalili, máme pro vás zajímavý tip na místo, kde budete moct odpočívat i meditovat, číst si či jen “být”. Tím místem jsou meditační pyramidy, kterým se také jinak říká relaxační či energetické pyramidy.

O meditačních pyramidách jste jistě slyšeli. Není to nic nového na trhu, i když se velké oblíbenosti těší až nyní, kdy je svět o něco rychlejší než v době, kdy vstoupily pyramidy na trh. O pyramidách se říká, že jsou tvořeny tělem (hmotou), duší a duchem, proto dokážou vytvářet jakousi energii, jež nabíjí člověka a po psychické stránce ho léčí. To platí nejen o egyptských pyramidách, ale právě i o meditačních pyramidách, jež lze koupit domů a postavit si je na zahradě.

Jsou léčivé, jak se o nich povídá?

Pokud se budete chtít něco dozvědět o meditačních pyramidách, jistě se setkáte s označením “léčivé pyramidy“. Jak jsme však naznačili výše, meditační pyramidy léčí člověka jen po psychické stránce, jsou spíše prostorem pro meditaci, odpočinek či jinou relaxační činnost. Pobyt v relaxační pyramidě přináší člověka do klidu a pokoje, z hlavy se vytratí negativní myšlenky a z těla se vytratí stres a nahromaděné napětí, které jen čarovalo vrásky na čele.

Mnozí odborníci jsou toho názoru, že v pyramidě probíhá jakýsi ozdravný proces, že se v pyramidě léčí zdravotní problémy a probíhá zde regenerace organismu. Jak jsme však zmínili, je to spíše psychického rázu, jelikož pyramida představuje prostor pro odpočinek a meditaci.

Pro koho jsou meditační pyramidy určeny?

Mnozí lidé se však mohou ptát, pro koho jsou meditační pyramidy určeny. Doporučují se zejména lidem, kteří jsou vyčerpaní. Stačí krátký pobyt v pyramidě a budete se cítit tak odpočatí, jako kdybyste spali několik dlouhých hodin. Energetické pyramidy se doporučují i lidem, kteří zápasí s nemocí nebo kteří se s nemocí teprve vypořádali.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/meditace-1024x594.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/meditace-150x150.jpginfo@press-media.czPsychologieKaždý si v dnešní uspěchané, rychlé době potřebuje odpočinout. Pokud patříte k lidem, kteří jsou unaveni a vyčerpání a kterým jejich tělo říká, aby zpomalili, máme pro vás zajímavý tip na místo, kde budete moct odpočívat i meditovat, číst si či jen 'být'. Tím místem jsou meditační pyramidy, kterým...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares