Legíny vládnou mnoha ženským šatníkům již dlouhé roky. Pro jedny zatracovaný módní omyl, pro druhé skvělá součást šatníku. Tedy pokud zvolíte jejich správnou podobu a dobře je sladíte se zbylým outfitem. Aktuálním trendem pro nadcházející sezónu jsou jednoznačně koženkové legíny, které lze bez obav použít jako velmi elegantní model do práce či na některou ze slavnostnějších událostí. Vytvořit si pohodlný a elegantní outfit nebylo nikdy jednodušší, nechte se inspirovat.

Když bez legín nedáte ani ránu aneb zateplené koženkové legíny

Ano, svých oblíbených kalhot se nemusíte vzdát ani v zimních měsících. Stačí sáhnout po variantě zvané zateplené koženkové legíny. Tento model, který se na první pohled od klasických koženkových legín příliš neliší, ukrývá vrstvu zateplení, díky níž budete i v chladnějších dnech vypadat skvěle aniž by bylo nutné u toho mrznout zimou. Velmi slušivá je kombinace těchto legín s kabátem či zimní bundou, doplněná o kozačky, ale také trendy tenisky.

Pestrá paleta barev do vašeho šatníku

Pro milovníky legín je v nabídce celá paleta barev, z nichž lze snadno kombinovat různé varianty outfitů pro všední dny. Navzdory tomu však černé koženkové legíny hrají jednoznačně prim. Černá je nejen nadčasová, skvěle se ladí s ostatním kousky šatníku, ale také lichotí postavě, to tom jednoduše nemůže být debat. Koženkové legíny mají vzhled kůže, ale jsou pohodlnější a podstatně méně zatíží vaši peněženku.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/cerne-kozenkove-leginy-2-768x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/cerne-kozenkove-leginy-2-150x150.jpgPR-leadersMóda a StylLegíny vládnou mnoha ženským šatníkům již dlouhé roky. Pro jedny zatracovaný módní omyl, pro druhé skvělá součást šatníku. Tedy pokud zvolíte jejich správnou podobu a dobře je sladíte se zbylým outfitem. Aktuálním trendem pro nadcházející sezónu jsou jednoznačně koženkové legíny, které lze bez obav použít jako velmi elegantní model...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku