Nemusíte se živit jako realitní makléř, ale i přesto můžete mít přehled o bytových projektech, které aktuálně vznikají v Praze. Jedním z takových projektů je Vilapark Klamovka. Kde se bude nacházet, co svým obyvatelům nabídne a jak bude vypadat?

Osm bytových domů rozdělených na dvě sekce

Sháníte nový byt na Praze 5? Máme pro vás tip na vhodné bydlení, co vás nadchne. Jedná se o bytový projekt nazvaný Vilapark Klamovka. Již z jeho názvu je jasně patrné, v jaké části Prahy 5 se bude nacházet. Jak ale bude vypadat? Těšit se můžete na osm bytových domů, které budou rozděleny do dvou sekcí.

Velkoměstské byty i rodinné zázemí

První sekce, tedy sekce A, bude tvořena ze čtyř bytových domů, které budou určeny pro lidi, kteří touží po soukromí a ocení velkoměstské byty s výhledem na Prahu. Sekce B je zamýšlena jako vhodná varianta pro rodiny s dětmi. Celá je totiž obklopena zelení a nabídne tak obyvatelům ticho, klid a bezpečí. Projekt Vilapark Klamovka je díky tomu vhodným místem k životu pro každého.

Vyhlášený pražský park Klamovka

V minulosti byl zámecký park Klamovka vyhlášený široko daleko. Doby své největší slávy má sice již za sebou, ale stále láká k návštěvě a romantickým procházkám. V blízkosti domů se nachází také pražská Ladronka a Kinského zahrada. Zastávka městské hromadné dopravy se nachází nedaleko a do pár minut vás doveze na pražský Anděl. Odtud to již je do samotného centra Prahy, co by kamenem dohodil.

Bytový projekt Vilapark Klamovka nabídne vhodné zázemí těm, kteří touží po luxusním bydlení ve velkoměstském bytě i rodinám s dětmi, které touží hlavně po klidu a bezpečném domově. Díky své poloze bude nabízet sportovní využití, ale také místa k procházkám. Samozřejmostí jsou snadno dostupné služby a občanská vybavenost.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/svetdnes.cz_vilaparkklamovka_uvodni-1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/08/svetdnes.cz_vilaparkklamovka_uvodni-1-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníNemusíte se živit jako realitní makléř, ale i přesto můžete mít přehled o bytových projektech, které aktuálně vznikají v Praze. Jedním z takových projektů je Vilapark Klamovka. Kde se bude nacházet, co svým obyvatelům nabídne a jak bude vypadat? Osm bytových domů rozdělených na dvě sekce Sháníte nový byt na Praze...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku