Plánování dovolených je v plném proudu, někteří by řekli, že už je pozdě, jiní se doslova vyžívají ve shánění nejvýhodnějších nabídek na poslední chvíli, tzv. last minute dovolených. Těžko říct, co je lepší, protože každému vyhovuje něco jiného a ne jinak je tomu s destinacemi, kam lidé na dovolenou chtějí jet. Pravdou je, že zejména s větší rodinou často lidé více počítají, a proto si o vzdálenějších destinacích mohou nechat jen zdát. Ale když se zadaří, začínáme uvažovat i o vysněných místech, která jsme vždy chtěli navštívit, a tak váhavě vyřkneme právě třeba: Kuba dovolená! Ale proč ne, dnes se už nemusí zdaleka jednat o nedostupné místo, a o tom, že právě Kuba má své nezaměnitelné kouzlo se už přesvědčilo hodně cestovatelů.

Než vyrazíte na Kubu

Před tím, než se vydáte na cestu, musíte mít zajištěná víza na Kubu. Ta mají platnost 30 dnů a je nutné, aby i váš cestovní doklad byl platný nejméně do konce vašeho plánovaného pobytu. S vyřízením víza obvykle ochotně pomohou v cestovní kanceláři, tedy nemusíte si dělat velké starosti.

Kuba, ráj potápěčů

A pro koho je vlastně Kuba jako dovolenková destinace vhodná? Vlastně zde to své najdou asi všichni. Jak milovníci starých časů, kteří si zamilují tu jedinečnou atmosféru měst, kde jako by se čas zastavil. Tak i velcí sportovci a objevitelé, ti neodolají potápění na Kubě a objevování krás místní přírody.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/capitoliov.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/capitoliov-150x150.jpgPR-leadersCestováníPlánování dovolených je v plném proudu, někteří by řekli, že už je pozdě, jiní se doslova vyžívají ve shánění nejvýhodnějších nabídek na poslední chvíli, tzv. last minute dovolených. Těžko říct, co je lepší, protože každému vyhovuje něco jiného a ne jinak je tomu s destinacemi, kam lidé na dovolenou...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku