Povinné pojištění automobilu je dáno zákonem, tomu se tedy majitel vozidla nevyhne, pokud nechce mít vážné problémy. Co se ale týká dalšího pojištění, lidé často váhají, zda si platit komplexnější pojistku vozu, která pokryje náklady například s krádeží vozu či například pokryjí rozbité autosklo. Přitom rozbité čelní sklo u vozidla není zdaleka tak vzácné. Stačí malý náraz kamínku, jenž odlétne od kola auta jedoucího před vámi a ihned se objeví defekt na skle.


Povinné pojištění automobilu.


Jak nehodám předcházet?

Popravdě, nehodám obecně lze jen těžko předcházet, samozřejmě, snažíme se jezdit bezpečně a opatrně, ale některé věci se jen těžko dají předvídat a prasklé sklo na autě často řidič odhalí i nějaký čas po té, co k poškození dojde. Někdy dokonce přijdete ráno k autu, které parkujete doma pod střechou, večer ještě vše bylo v pořádku, a najednou vidíte na předním skle prasklinu, jak uvedl jeden ze zákazníků firmy autosklo Praha. Ten byl situací překvapen a potřeboval rychle situaci řešit. Sám přiznává, že připojištění čelního skla mu celou situaci značně usnadnilo, stačilo na internetu zadat do vyhledávače: výměna čelního skla Praha a dále nahlásit celou událost pojišťovně. Do druhého dne měl sklo vyměněné a bylo po starostech.

Kdy skutečně s pojištěním neváhat?

Máte-li přední sklo u auta vyhřívané, pak skutečně pojištění čelního skla vážně zvažte, výměna takového skla je o poznání dražší než toho obyčejného. Je tedy dobré si vše předem propočítat, abyste nakonec ušetřených peněz nelitovali.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bezplatna-vymena-celniho-skla-autosklosos_640x480_1.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/bezplatna-vymena-celniho-skla-autosklosos_640x480_1-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoPovinné pojištění automobilu je dáno zákonem, tomu se tedy majitel vozidla nevyhne, pokud nechce mít vážné problémy. Co se ale týká dalšího pojištění, lidé často váhají, zda si platit komplexnější pojistku vozu, která pokryje náklady například s krádeží vozu či například pokryjí rozbité autosklo. Přitom rozbité čelní sklo u...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku