Blíží se pro mnohé nejkrásnější čas roku, dům provoní vůně vanilky a skořice, hraje pohodová hudba, která krásně dokreslí sváteční atmosféru, ale bez krásných a vkusných dekorací by to nebylo ono. Dekorace patří k Vánocům stejně jako vánoční stromek a cukroví. Celé období adventu by se mělo nést v duchu tradic a sváteční výzdoba je téměř nutností. Rádi byste si doma také udělali kouzelnou atmosféru pomocí dekorací, které si ale sami vyrobíte? Nelíbí se vám nevkusné příliš třpytivé či barevné dekorace a toužíte po něčem, co ponese váš styl a čím se budete moci přátelům a příbuzným pochlubit. Udělejte si letos workshop doma a pomocí aranžerského setu si vytvořte vaši originální výzdobu.

Flowerset – aranžerský set, se kterým to zvládne každý

Láká vás představa aranžování doma, ale obáváte se, že nejste dostatečně zruční a zároveň tápete v tom, co na dokonalou použít a kde to koupit? Navíc si nejste jisti, že byste vkusně umístili vše potřebné na věnec či jinou dekoraci tak, aby to vypadalo přesně dle vašich představ? Nezoufejte, přesně pro vás je totiž řešení v podobě aranžerského setu Flowerset. Stačí si vybrat ten, který se vám nejvíce líbí nebo se hodí do vašeho interiéru a objednat si ho. Aranžerský set obsahuje nejen všechny komponenty, jako například suché květy, nejrůznější doplňky, upevňovací materiál a pomůcky, ale také návod a instruktážní video, díky nimž bude výroba dekorace snadná i pro ty, kteří by se sami do takového díla báli pustit. A pro ty zručnější není nic jednoduššího, než popustit uzdu své fantazii a z dodaných dílů sestavit dekoraci dle svého.

Mnoholeté zkušenosti, na kterých můžete stavět

Nápad na prodej aranžerských setů Flowerset nepřišel jen tak náhodou. Celá idea aranžování doma stojí na mnohaletých zkušenostech s aranžováním. Jednotlivé sety jsou sestavené tak, aby po jejich sestavení vznikly skutečně vkusná díla, která můžete využít jako dekorace v interiéru či v exteriéru a to nejen o Vánocích. Pokud si rádi odpočinete od každodenního shonu a chcete vlastnoručně vyrobit něco, co potěší vás či ostatní, je právě tento druh relaxu to pravé pro vás.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Fotka-web-1024x542.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Fotka-web-150x150.pngPR-leadersBydleníBlíží se pro mnohé nejkrásnější čas roku, dům provoní vůně vanilky a skořice, hraje pohodová hudba, která krásně dokreslí sváteční atmosféru, ale bez krásných a vkusných dekorací by to nebylo ono. Dekorace patří k Vánocům stejně jako vánoční stromek a cukroví. Celé období adventu by se mělo nést v...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku