Spát v posteli s 3D povlečením je velká zábava. Dobře se pobavíte už při jeho výběru. 3D povlečení je u nás v eshopu České lůžkoviny k dostání v řadě barev i motivů. 3D povlečení seženete v rozměrech 140×200 i 200×220.

3D povlečení si zamilují hlavně děti

3D povlečení má místo hlavně v dětských pokojíčcích. 3D zpracování motivů je tak dokonalé, že budete mít pocit, že motiv na povlečení opravdu ožil. Vybírat můžete květinové vzory, zvířecí vzory nebo také tematické 3D motivy, například vánoční stromeček nebo pivo. 3D povlečení dětský pokoj rozzáří, možná také přiměje děti, aby mamince s převlékáním peřiny pomohly. Každopádně už nebudete muset děti přemlouvat k tomu, aby už opravdu šly na kutě.

Oblíbené jsou zvířecí motivy

Velkou část motivů tvoří právě zvířecí motivy. Tygr, lev, kocour, šťěňátka, koně nebo berušky… všechny motivy jsou na povlečení navržené tak, aby na něm hrály hlavní roli. Konkrétní motiv pak najdete nejen na peřině, ale také na polštáři. 3D povlečení vás donutí přehodnotit i vaše dosavadní stlaní postele. Zatímco jste možná dříve peřinu složili napůl, u 3D povlečení vám bude líto překládat motiv, a proto peřinu úhledně rozprostřete přes celou postel a zahnete jen její okraj u polštáře. Také polštář nezůstane zmuchlaný, nýbrž jej hezky natřepete, ať motivy 3D povlečení mají šanci vyniknout. 

Peřiny povlečené do 3D povlečení se tak rázem mění ve zdobící prvek pokojíčku nebo ložnice. 

Vhodný tematický dárek

Pro své hezké zpracování je 3D povlečení oblíbeným dárkem pro děti i dospělé. Například povlečení 3D pivo můžete darovat pivaři a přitom splnit dva předpoklady pro krásný dárek. Dárek se bude líbit a bude přitom i praktický. 
Ať už se 3D povlečení rozhodnete koupit sobě do výbavy, nebo jím chcete vyřešit narozeninovou oslavu a nutnost pro oslavence přinést dárek, máte z čeho vybírat. Tak si říkáme, že v našem eshopu České lůžkoviny netrvá dlouho přijít na nápad, co dát za dárek, nýbrž si pak vybrat z řady provedení.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zamecke-povleceni.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/zamecke-povleceni-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníSpát v posteli s 3D povlečením je velká zábava. Dobře se pobavíte už při jeho výběru. 3D povlečení je u nás v eshopu České lůžkoviny k dostání v řadě barev i motivů. 3D povlečení seženete v rozměrech 140x200 i 200x220. 3D povlečení si zamilují hlavně děti 3D povlečení má místo hlavně...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku