I když je společnost erotice rozhodně více otevřená, než tomu bylo v letech minulých, některá témata jsou stále považována za kontroverzní. Platí to i o návštěvách erotických masážních salonů. Je to však škoda – masáž totiž může být vynikajícím lékem. V čem je tak výjimečná?

Povzbuzuje mysl a odbourává stres

Klasické masáže pomáhají od bolesti, napravují zatuhlé svaly a navozují příjemné pocity. Erotické masáže jdou ještě dále. Věnují se totiž i partiím, které jsou při běžné masáži zakryté. Díky tomu si můžete užít nejenom fyzickou úlevu, ale také si pomocí nich vyčistit hlavu a ulevit od nahromaděného stresu. Z erotického masážního salonu tak budete odcházet odpočatí a s nově načerpanou energií.

Typ masáží

Vybírat můžete z několika druhu masáží. Nejoblíbenější je bezpochyby tantrická masáž, kterou si s oblibou dopřávají i ženy. Ta se totiž zaměřuje nejenom na tělo, ale zejména na usměrnění energií a duši. Tantra je starobylé učení, které se zabývá mnoha odvětvími lidského života a jeho součástí je i sexualita. Je výborným lékem na stagnující milostný život či jiné problémy, které se v této oblasti mohou vyskytnout. Uvolněte zablokovanou energii a poznejte na vlastní kůži sílu tantry!

Další velmi příjemnou záležitostí je nuru masáž, ke které se používá speciální japonský gel vyrobený z řasy. Masáž se provádí tělo na tělo a je tak protkaná velmi intenzivními intimními okamžiky. Bonusem pak je, že po masáži je tělo nejenom příjemně prokrvené, ale pokožka zůstává hladká a dokonale hydratovaná. Na masáž můžete vzít i svůj protějšek a užít si společné chvíle, které rozproudí váš sexuální život.

I když se na erotické masáže stále nahlíží jako na něco ne zcela běžného, není se za co stydět. Po celém světě jim propadly miliony lidí. Nechte si napravit či zlepšit intimní život i vy!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/budha-pokoj-.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/budha-pokoj--150x150.jpginfo@press-media.czMužiI když je společnost erotice rozhodně více otevřená, než tomu bylo v letech minulých, některá témata jsou stále považována za kontroverzní. Platí to i o návštěvách erotických masážních salonů. Je to však škoda – masáž totiž může být vynikajícím lékem. V čem je tak výjimečná? Povzbuzuje mysl a odbourává stres Klasické masáže pomáhají...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku