Láká vás a inspiruje svět přírody ve všech jeho podobách a zejména pak všechny možné minerály či drahé kameny? Pak možná toužíte po tom, doplnit svou sbírku nebo z malých či větších kamenů vytvořit nějaký zajímavý šperk či doplněk pro radost sobě či někomu blízkému. Svět drahých kamenů je nyní o tolik dostupnější, než tomu bývalo dříve. Objednat si nejrůznější druhy minerálů z pohodlí domova je v dnešním online světě hračka. Stačí si vybrat, který se vám líbí, nebo jej potřebujete. Je libo ametyst, citrín či snad opál? Stačí si vybrat z nepřeberného množství druhů, barev, tvarů i způsobu opracování a zboží z košíku můžete mít za pár dnů doma.

Ručně vyrobený dárek potěší nejvíce

Hledáte inspiraci z oblasti kamenů a minerálů? Rádi byste vyrobili originální dárek pro své blízké, které bude mít nejen punc jedinečnosti, ale zároveň bude nadčasový. Pak vězte, že právě drahé kameny či minerály a výrobky z nich jsou tím pravým. Vyrobit přívěsek či náramek z kamene k danému znamení zvěrokruhu či dle barevné preference toho, koho chcete obdarovat. S touto volbou určitě trefíte do černého, radost zaručena.

Barvy v interiéru prostřednictvím kamenů a minerálů

Hledáte originální doplněk – dekoraci do svého interiéru, kterou si ale vytvoříte sami? Budete překvapeni, jak málo stačí, abyste ji získali. Pořiďte si například vhodnou skleněnou nádobu a naplňte ji kameny dle vaší preference, ať už barevné či podle toho, jak velké kameny se vám líbí. Na polici či v knihovně, navíc třeba nasvícené, bude vypadat skutečně krásně. Moc pěkně budou vypadat větší kameny v mělčí míse či dekorativním talíři, doplnit je můžete o čajové svíčky a výsledný efekt bude tímto ještě umocněn.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/ametyst2-1024x584.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/01/ametyst2-150x150.pngPR-leadersTipyLáká vás a inspiruje svět přírody ve všech jeho podobách a zejména pak všechny možné minerály či drahé kameny? Pak možná toužíte po tom, doplnit svou sbírku nebo z malých či větších kamenů vytvořit nějaký zajímavý šperk či doplněk pro radost sobě či někomu blízkému. Svět drahých kamenů je nyní...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares