Pokud vaše firma nabízí různé služby, jistě jste už přemýšleli nad pořízením nějakého katalogu, ve kterém by byla přehledně shrnuta celá vaše nabídka nebo alespoň nějaká její akční část. Takovéto katalogy nejsou jen čistě praktickou záležitostí, ale přispívají i k image firmy. Přehledný a dobře udělaný katalog služeb vám pomůže zákazníky zaujmout a oni se pak lépe zorientují v sortimentu, který vaše firma nabízí. Lepené katalogy jsou efektní a praktické a člověk si je vždy rád prolistuje, i když na začátku o služby v katalogu nabízené třeba ani neměl zájem.

Kvalitní podklady pro kvalitní katalog

Výroba katalogů je společně s tvorbou vizitek, různých letáků nebo plakátů možnost, jak zvýšit dosah vaší firmy. Proto tento krok nepodceňujte. Pokud si na to sami nevěříte a nemáte ve svém týmu schopného grafika, raději se obraťte pro pomoc na odborníky. Špatně zvládnutá grafická stránka věci by vašemu cíli mohla spíše uškodit. U podkladů k tisku katalogů dbejte na dostatečnou kvalitu, měly by mít rozlišení alespoň 300 dpi a text i grafiku převedeny na křivky. Při zadávání objednávky si dejte pozor na spadávku, aby se vám nestalo, že při ořezávání okrajů přijdete o důležitou část katalogu.

Lepené katalogy rychle a kvalitně

Tisk katalogů nabízí mnoho různých firem, přičemž některé se na to přímo i specializují. Zajistí vám tak rychlost a kvalitu služeb za co nejvýhodnější cenu. Většina těchto tiskáren při tisku velkého množství katalogů nabízí i výhodné množstevní slevy nebo dodání zdarma. Samotné objednání výroby lepeného katalogu je velmi jednoduché a většinou jde udělat online. V nabídce vyberete požadovaný formát, gramáž a povrchovou úpravu papíru, barevnost, počet kusů a druh katalogu. Zadáte i dobu expedice, tedy jak moc na zakázku spěcháte. Pak jen stačí nahrát přes formulář grafické podklady pro výrobu katalogu, zvolit způsob dopravy a platby hotové zakázky, zaplatit a už se můžete těšit na nové firemní katalogy. Pokud byste cokoliv chtěli v průběhu objednávky konzultovat, neváhejte se obrátit na zákaznickou linku dané firmy, jistě vám zde rádi pomohou a odpoví na jakékoliv vaše dotazy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tiskarna-pc-wallpaper-1024x576.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tiskarna-pc-wallpaper-150x150.pngPR-leadersEkonomikaFinanceTipyPokud vaše firma nabízí různé služby, jistě jste už přemýšleli nad pořízením nějakého katalogu, ve kterém by byla přehledně shrnuta celá vaše nabídka nebo alespoň nějaká její akční část. Takovéto katalogy nejsou jen čistě praktickou záležitostí, ale přispívají i k image firmy. Přehledný a dobře udělaný katalog služeb vám...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares