Běžný provoz dokáže na automobilu zanechat stopy, a to i když se snažíte tomu zabránit. Pokud ale auto alespoň někdy používáte, je jen otázkou času, než se na něm podepíše špína a prach cest a než ho pokryje nějaký ten škrábanec. Naštěstí je tu možnost využít automobilovou kosmetiku a tak vašemu miláčkovi na čtyřech kolech dopřát tu nejlepší péči, aby vypadal znovu jako nový. Co to vlastně ale autokosmetika je a co vše dokáže? To se dozvíte dále v tomto článku.

Řešení na každý problém

Autokosmetika dokáže udělat s vaším autem zázraky. A to jak zvenku, tak i vevnitř. Na palubní desku a plastové plochy uvnitř auta se specializuje hned několik různých řad přípravků. Při jejich výběru se rozhodujte podle toho, zda potřebujete očistit plochy vyrobené z plastu, textilie či dřevěného obložení. Pomohou vám se zbavit zašlé špíny i mastnoty. Co se týče karoserie, někdo to řeší pouze návštěvou myčky, to ale leckdy nestačí. Ba naopak, pokud si budete ošetřovat karoserii svého vozu sami za použití vhodných šetrných prostředků, bude to pro vaše auto mnohem vhodnější. Šampony na auto rozpouští nečistoty a pokryjí lak na karoserii ochranným filtrem z vosku. Některé šampony v sobě mají kombinaci čisticích a sušicích účinků, které zajistí rovnoměrné uschnutí karoserie beze šmouh. Pro hloubkové čištění laku jsou specializované přípravky zajišťující zacelení drobných poškození laku, rozjasnění barev a obnovení lesku. Příměs nanotechnologií v těchto přípravcích navíc vytváří na povrchu karoserie tenkou ochrannou vrstvu, která odpuzuje vodu a nečistoty a zvyšuje odolnost laku vůči vnějším nepříznivým vlivům.

Široký výběr nabídky od specialistů

Přípravky autokosmetiky jsou velmi rozmanité, jistě tak naleznete řešení na váš problém. Pokud se v široké nabídce nezvládnete zorientovat, můžete se poradit se svými známými, se svým autoservisem nebo se obrátit na specializovanou firmu zabývající se výrobou a prodejem  autokosmetiky. Jednou z těchto firem je i firma Andyho auto, která sice sídlí na Slovensku, dodává však své výrobky i do ČR. Na jejich stránkách naleznete širokou nabídku všech možných přípravků, díky kterým bude vaše auto vypadat znovu jako nové.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/andyhoauto-logo.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/andyhoauto-logo-150x150.pngPR-leadersAuto-motoBěžný provoz dokáže na automobilu zanechat stopy, a to i když se snažíte tomu zabránit. Pokud ale auto alespoň někdy používáte, je jen otázkou času, než se na něm podepíše špína a prach cest a než ho pokryje nějaký ten škrábanec. Naštěstí je tu možnost využít automobilovou kosmetiku a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares