Ceny realit stále rostou a Praha se z hlediska poptávky po bydlení vyrovnává západoevropským městům, jako je Paříž, Londýn, Berlín nebo Mnichov. Ekonomové i prognostici se shodují, že být majitelem bytu v osobním vlastnictví, znamená mít nejlépe uložené peníze, které nejenže nebudou ztrácet na hodnotě, ale ještě se umí zhodnotit. Záleží jen na tom, jak budete byt využívat.

Poptávka po bytech v novostavbách a rezidencích neklesá. Jako místo pro dobrý život se je volí rodiny, ale i obchodníci, cestovatelé nebo firmy, co je užívají jako ubytovací prostory pro své hosty a obchodní partnery. Vědí totiž dobře, že Praha má potenciál růst a ekonomicky profitovat, vlastnit zde nemovitost je proto prestižní a rentabilní. Pokud i vy nechcete ležet peníze ladem na účtech bank a rádi byste investovali, máte jedinečnou příležitost.

Když peníze dělají peníze

Byty v Praze na Žižkově jsou jako stvořené pro finanční transakci, na které neproděláte. Jedno až pětipokojové byty jsou postaveny podle nejmodernějších trendů, mají ideální logistickou polohu se snadnou dostupností k dálnici i centru a představují styl novodobé architektury. Čistý, světlý, minimalistický.

Rezidenční projekt „Byty u parku“ tvoří celkem jedenáct bytových domů s celkem 272 byty a 2 ateliéry. Díky relativně malému počtu pater (maximálně 6 nadzemních podlaží) se rezidence elegantně začlení do okolí současné zástavby. Rozmanitost architektury zase umožňuje vyniknout balkónům, terasám a zahradám.

Vybírejte online

Vybírat vhodný byt můžete i online, a to z vizualizace na webové stránce projektu. Prodej bytu Praha 3 pojímá developer velkoryse. Díky katalogu bytů lze filtrovat požadavky pomocí kritérií, prohlížet domy i byty pomocí interaktivní aplikace, která vám po kliknutí na vybranou jednotku v pouhém okamžiku ukáže, kolik byt je ještě volných v kterém domě i v kterém podlaží. A současně se transparentně dozvíte, kolik vás bude vysněný byt stát.

Byty u parku jsou splněním snu o prestižním bydlení pro mnoho lidí, kteří si již své bytové kapacity zamluvili. Bydlení je jednou z největších životních investic. A domov, to je místo, kam se budete rádi vracet a které za ty peníze rozhodně stojí. Prostor, který si uspořádáte přesně podle sebe a kde se budete cítit dobře. Byty u parku tuto jednoduchou definici do puntíku splňují.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_byty_u_parku_nahledovy-1024x425.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_byty_u_parku_nahledovy-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníCeny realit stále rostou a Praha se z hlediska poptávky po bydlení vyrovnává západoevropským městům, jako je Paříž, Londýn, Berlín nebo Mnichov. Ekonomové i prognostici se shodují, že být majitelem bytu v osobním vlastnictví, znamená mít nejlépe uložené peníze, které nejenže nebudou ztrácet na hodnotě, ale ještě se umí...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku