Znáte nějakého fanouška fotoknih a fotodárků a lámete si hlavu, jak mu udělat radost? Tak teď už máte dárek pro něj vyřešen: HappyFoto začalo nabízet dárkové poukázky.

Dárkovou poukázku zakoupíte úplně jednoduše na stránkách HappyFota a ani kvůli tomu nebudete muset vstávat ze židle. Vyberete si hodnotu poukázky od 100 až do 5 000 korun, její design, vpíšete do ní svůj vlastní text, potvrdíte, zaplatíte a pak už vám přijde na váš e-mail ve formátu PDF. Jednoduše si ji vytisknete a předáte. Nebo ji jen přepošlete e-mailem, to už je na vás.

A co všechno si u HappyFota můžete vyrobit z vlastních fotografií? Kromě oblíbených fotoknih nejrůznějších formátů také fotokalendáře, fotoobrazy, fotoblahopřání a samozřejmě i různé textilní, keramické a více či méně užitečné, o to však milejší, fotodárky.

Může se hodit! A nejen před Vánoci…

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/3-1-1024x541.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/3-1-150x150.jpgPR-leadersTipyZnáte nějakého fanouška fotoknih a fotodárků a lámete si hlavu, jak mu udělat radost? Tak teď už máte dárek pro něj vyřešen: HappyFoto začalo nabízet dárkové poukázky. Dárkovou poukázku zakoupíte úplně jednoduše na stránkách HappyFota a ani kvůli tomu nebudete muset vstávat ze židle. Vyberete si hodnotu poukázky od 100...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares