Mít pohodlné spodní prádlo, které nám perfektně sedí a je z přírodních materiálů dnes není žádný luxus. Lisca předstvauje novou podzimní kolekci Cheerful, která je odpovědí na všechny vaše toužebná přání.

Umělé materiály ačkoliv mohou být pěkné, naší kůži škodí. Obzvláště když přijdou do kontaktu s intimními partiemi, které si zaslouží ještě větší pozornost. Kůže potřebuje dýchat, což některé polyesterové materiály neumožňují. Ovšem neplaťte si pohodlí přírodních materiálů s nehezkými babičkovyskými střihy. 

Bavlna a krajka

Kolekce cheerful kombinuje příjemná přírodní vlákna s neodolatelnou krajkou. Například trojúhelníková podprsenka s pěnovými košíčky bez výztuže si hned po prvním nasazení získá vaše srdce. Košíčky jsou navíc z hladkého materiálu, takže se perfektně hodí i pod přiléhavé topy či šaty. A krajkový detail na zádech budete chtít jistě ukázat!

Maximální pohodlí pří spánku

Po těžkém dni není nic lepšího než večer vklouznut do lehoučké a svůdné košilky, díky které se budete cítit jako bohyně. Přesně takovou je Denise. Tato noční košilka se špagetovými ramínky je z měkké přírodní modalové splývavé látky, která zajišťuje její lehkost a pohodlí. Její asymetrická délka zvýrazní vaše krásné nohy. A krajkový detail na zádech přidá správnou rafinovanost.

Novou kolekci naleznete na prodejnách Lisca v OC Flóra nebo OC Letňany. Případně můžete vše objednat online na www.lisca.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Lisca-Cheek_Cheerful_60436_62501_41.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Lisca-Cheek_Cheerful_60436_62501_41-150x150.jpegPR-leadersMóda a StylMít pohodlné spodní prádlo, které nám perfektně sedí a je z přírodních materiálů dnes není žádný luxus. Lisca předstvauje novou podzimní kolekci Cheerful, která je odpovědí na všechny vaše toužebná přání. Umělé materiály ačkoliv mohou být pěkné, naší kůži škodí. Obzvláště když přijdou do kontaktu s intimními partiemi, které si...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku