Spousta z vás už jistě pošilhává po kalendáři a nemůže se dočkat prvních jarních dní, které do našich životů vnesou teplé sluneční paprsky a spolu s nimi i novou energii. I naše skříně však zažijí oživení, až po dlouhé zimě zase vyrazíme na nákupy. Nechte se inspirovat trendy, které si pro nadcházející sezónu přichystali odborníci na slovo vzatí. Zároveň však nezapomínejte, že ten nejlepší styl vytvoří kousky nikoli nejmódnější, ale ty nejoblíbenější.

Barevná monogamie

Outfit, který bude věrný jen jedné barvě, a to nejlépe velmi výrazné. To je první hit nadcházejícího jara. Vyzkoušejte šaty či kostýmky v trávově zelené, pomerančově oranžové či kanárkově žluté a věřte, že tyto tóny vám dodají pořádnou dávku energie. Navíc se díky nim v davu rozhodně neztratíte. Zkombinovat je můžete s libovolnými šperky, například decentními zlatými prsteny.

Prostor pro fantazii

Jemné až průhledné látky, které dodávají zajímavý nádech sofistikovaným střihům – to je další tip, jak zpestřit svůj šatník. Tyto sexy materiály se hodí zejména na halenky či šaty. A nebojte, nemusíte je nosit jen na večer. Hodí se i do práce (pokud vaše firemní kultura není příliš přísná), na rande, či sraz s kamarádkami. Dopřejte si ten báječný pocit být jemnou a zároveň svůdnou divou.

Zoo vzorů

Ve víru velkoměsta se rozhodně neztratíte, pokud se necháte inspirovat dalším z jarních hitů. Tím je pestrá kombinace barev i vzorů. Puntíčky, čtverečky, kolečka, pruhy, obdélníky, hvězdičky i ptáci – to vše na vašich bundách, kalhotách i šatech v roztodivných barvách. Zní vám to jako cirkus? Možná, ale když onu pestrost dobře zkrotíte, můžete díky ní vykouzlit opravdu unikátní outfity. A jaké zvolit doplňky? Co například stříbrný přívěsek či náramek?

Inspirace z Japonska

Kimona jsou zpět. Vyberte si tedy šaty s širokými rukávy a hlubokým výstřihem, které vás zanesou do říše v současnosti tolik obdivované asijské kultury. Vyzkoušet můžete také široké látkové pásy, které zdůrazní vaši ženskost či typické japonské klobouky se špičkou.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Eppi_svetdnes_obrazek2.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Eppi_svetdnes_obrazek2-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylZprávyInspirace z Japonska,stříbrné přívěšky,zlaté prsteny,ZOO vzorSpousta z vás už jistě pošilhává po kalendáři a nemůže se dočkat prvních jarních dní, které do našich životů vnesou teplé sluneční paprsky a spolu s nimi i novou energii. I naše skříně však zažijí oživení, až po dlouhé zimě zase vyrazíme na nákupy. Nechte se inspirovat trendy, které si...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares