Každý, kdo chová domácího mazlíčka, ví, jak je daný čtyřnohý kamarád pro páníčka důležitý. Jedná se o člena rodiny a přítele, který sdílí s člověkem celý život, a tak není divu, že by pro něj páníček udělal všechno na světě. Někdy to vede až ke psím hotelům, psím pedikúrám a lázním. Přesto, že však většina lidí nežene péči o svého mazlíčka do takových extrémů, mnohdy se může stát, že pro něj udělají opravdu první poslední. Své o tom ví i zakladatelka projektu RE.BRUNS, která když nenašla na trhu to, co hledala, rozhodla se, že si to prostě vyrobí sama. Díky tomu světlo světa poznala neotřelá firma specializující se na obojky a kšíry pro psy.

Šetrné a udržitelné

Obojky a kšíry RE.BRUNS spojují lásku ke zvířatům s ekologií a udržitelným podnikáním. Jsou šity z vysoce kvalitních materiálů a při jejich výrobě je použito co nejvíce recyklovaných látek. Obojky a postroje pro psy se vyrábí z nevyužitých plastových materiálů a propojují se kvalitními bavlněnými a kovovými doplňky.  Motivy postrojů vychází z vlastních návrhů a jedná se tak i o originální módní doplněk. Samotné šití produktů RE.BRUNS pak mají na starost české švadleny, není proto potřeba výrobky nikam daleko dovážet. Celý proces spojuje lidi, kteří mají svou práci rádi a dělají ji s láskou. Protože když člověk dělá to, co mu dává smysl, je to na výsledku vždy poznat.

https://instagram.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t51.2885-15/e35/39001801_2171403993078024_7699551995677376512_n.jpg?_nc_ht=instagram.fprg2-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=100&_nc_ohc=oN6FuhJuAKcAX8TfVIT&oh=58651f4a689936622af3ef27ef9f02d5&oe=5ED1AC54

Jen krůček do cíle

Pokud vás tento projekt zaujal, možná přemýšlíte o zakoupení vlastního postroje pro psy nebo obojku. Než si však budete moci dané produkty pořídit, bude to ještě chviličku trvat. Právě teď totiž projekt RE.BRUNS rozjíždí kampaň na Hithitu, proto máte-li zájem, neváhejte a podpořte ho. Budete si moci vybrat odměnu podle svého přání a zároveň mít dobrý pocit z toho, že podporujete rozvoj firmy s tak krásným posláním. A váš čtyřnohý kamarád bude z nového obojku určitě také nadšený.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/3_HITHIT_REBRUNS.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/3_HITHIT_REBRUNS-150x150.pngPR-leadersTipyZprávyZvířataKaždý, kdo chová domácího mazlíčka, ví, jak je daný čtyřnohý kamarád pro páníčka důležitý. Jedná se o člena rodiny a přítele, který sdílí s člověkem celý život, a tak není divu, že by pro něj páníček udělal všechno na světě. Někdy to vede až ke psím hotelům, psím pedikúrám a lázním. Přesto, že však...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku