Metoda, při které se využívá krevní plazma pro celkové omlazení pokožky, se nazývá plazmalifting. Jde o velmi jednoduchý, bezpečný a účinný zákrok.

Během krátkého sezení se můžete zbavit vrásek, nerovností či pigmentace, navíc pokožce vrátíte svěžest a pružnost a mladistvý vzhled. Je přirozený a perfektně sluší ženám i mužům.

Proč omlazení krevní plazmou tak dobře funguje?

Jde především o léčebnou sílu krevní plazmy. Díky vysokému obsahu vitamínů, bílkovin, hormonů a dalších látek má regenerační schopnosti. A právě těch se při omlazení krevní plazmou využívá.

Má to i další výhodu. Jelikož je vlastní krev tělu dobře známá, nehrozí při ošetření žádná alergická reakce. Pokud se objednáte do ověřené estetické kliniky, není se vůbec čeho bát.

Při ošetření:

Posadíte se do křesla, dermatolog provede pomocí vakuové zkumavky jednoduchý odběr krve. Krev pak putuje do speciálního laboratorního zařízení, centrifugy, ve které se odstředivou silou z krve oddělí její tekutá část neboli plazma. Právě ta obsahuje všechny ty blahodárné látky.

Aby byl výsledek ještě efektivnější, do plazmy se přidají krevní destičky v ideálním množství. Destičky významně podporují omlazující a léčebný efekt.

Tento výsledný plazmatický koktejl se aplikuje do omlazovaných oblastí pomocí tenké mikrojehličky. Ošetření není příliš bolestivé, případně lze použít i anestezii.

Nezapomeňte na to podstatné

Samotné omlazení krevní plazmou je velmi účinná a nenáročná procedura, která je známá svými skvělými výsledky. Nicméně vyberte si pečlivě kliniku, kde plazmalifting podstoupíte.

Navštivte estetickou kliniku Altos v Praze, rádi vás přivítají na nezávazné konzultaci, kde si o všem popovídáte s doktorem a získáte odborný názor a doporučení přímo pro vás.

Neváhejte a přijďte si poslechnout, zda je omlazení krevní plazmou to nejlepší řešení pro vaši tvář, dekolt či jinou část těla.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/plazmalifting.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/plazmalifting-150x150.jpgPR-leadersTipyZdravíŽenyMetoda, při které se využívá krevní plazma pro celkové omlazení pokožky, se nazývá plazmalifting. Jde o velmi jednoduchý, bezpečný a účinný zákrok. Během krátkého sezení se můžete zbavit vrásek, nerovností či pigmentace, navíc pokožce vrátíte svěžest a pružnost a mladistvý vzhled. Je přirozený a perfektně sluší ženám i mužům. Proč omlazení krevní...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares