Potýkáte se delší dobu s pocity nejistoty, které vám ztrpčují život? Nejste spokojeni v práci, ale nemáte v sobě dostatek sil či sebevědomí k tomu, abyste začali hledat práci novou? Nejste spokojeni ve vztahu, dokážete snad i pojmenovat příčiny, ale nedaří se vám komunikovat je tomu druhému, a docílit tak změny? Nebo možná jen hledáte cestu ze zdravějšímu způsobu života a nevíte jak na to? S tím vším, ale i mnohým dalším často dokáží pomoci osobní kouči. Možná se jejich řemeslo poslední dobou stává terčem kritiky, ale pokud si dáte záležet s výběrem toho pravého – certifikovaného, budete překvapeni, co vše se může ve vašem životě relativně rychle změnit.

Důležité je začít…

Prvním krokem ke změně je rozhodně fakt, přiznat si, že něco ve vašem životě není v pořádku. Zkuste to nejprve sami pojmenovat a zamyslet se nad tím, jaká by byla ta ideální změna pro vás. Znáte odpověď nebo ji alespoň tušíte? To úplně stačí k tomu, abyste mohli začít. Oslovte zkušeného kouče či koučku a pusťte se do toho!

Hlavně se nebát…

Mnozí se obávají začít se změnou z obavy, co jim tam změna přinese. Být nespokojený je totiž jedna věc, ale zvyk je železná košile, jak se říká, a tak v duchu tohoto přísloví často setrváváme v něčem, co se nám nelíbí či nám nevyhovuje jen proto, že jsme na to zvyklí, víme, co můžeme čekat, i když to není zrovna příjemné. Jedním z prvních kroků tedy musí být, sebrat odvahu a pustit se do toho.

Změna za to stojí

Sebrali jste odvahu, dočetli článek až sem a teď už jen zbývá najít toho pravého osobního kouče a pustit se do práce. Na nic nečekejte, nachystejte si svůj seznam a začněte pracovat sami na sobě. Kouč vám bude jakýmsi průvodcem a navede vás správným směrem na tu správnou cestu, ale zbytek bude na vás. Přejeme hodně štěstí!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/DSC_8955-web-1-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/DSC_8955-web-1-150x150.jpgPR-leadersTipyZdravíPotýkáte se delší dobu s pocity nejistoty, které vám ztrpčují život? Nejste spokojeni v práci, ale nemáte v sobě dostatek sil či sebevědomí k tomu, abyste začali hledat práci novou? Nejste spokojeni ve vztahu, dokážete snad i pojmenovat příčiny, ale nedaří se vám komunikovat je tomu druhému, a docílit...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku