Chystáte se pořídit si nový telefon? Nechte se při jeho výběru inspirovat naším výběrem TOP 3 telefonů méně známých značek.

Oukitel K9

Příznivci této neznámé značky netrpělivě čekali, až přijde na jejich novinka, telefon Oukitel K9 v dubnu na trh. Tento telefon se pyšní velkým 7,12-palcovým displejem s FullHD, s procesorem Helio P35, baterií 6000 mAh a velmi rychlým dobíjením 5V/6A. Ačkoliv se zdá opravdu masivní, jeho tloušťka je stále přijatelných 8,9 milimetrů. Telefon dále zahrnuje například 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, zadní fotoaparát s 16 Mpixely + 2 Mpixely a systém Android 9 Pie.  A jeho nejpřednější pozitivum? Tak to je samozřejmě cena.

Ulefone Power 5

Čínská značka Ulefone představila novinku, která potěší zejména příznivce dlouhé výdrže baterie. Ulefone Power 6 totiž disponuje baterií s kapacitou až 6 350 mAh. Ani displej tohoto typu telefonu není nejmenší, jeho poměr stran je 19,5:9 s drobným kapkovitým výřezem. Celý chod zajišťuje procesor Helio P35 společně s 6 GB RAM a 128 GB vnitřním úložištěm. Fotografie můžete pořídit pomocí 21 Mpxelového fotoaparátu na zadní straně.

OnePlus 7 Pro

Značka OnePlus se dříve řadila mezi ty levnější, ovšem díky vývoji kapánek vzrostla. Na trh uvedla letošní novinku – telefon OnePlus 7 Pro, který se chlubí svým displejem s úhlopříčkou 6,67 palce. Pokud byste hledali klasickou čelní kameru, tak ta je schovaná ve speciálním výsuvném modulu. Tento typ telefonu má taky mnohem rychlejší přenos dat z telefonu, a to až o 71 procent. Samozřejmě, celý telefon poskytuje mnoho luxusních a vymakaných funkcí. A aby toho nebylo málo, OnePlus přišel i s levnější verzí tohoto typu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/resizer-hoor.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/resizer-hoor-150x150.jpginfo@press-media.czTipyChystáte se pořídit si nový telefon? Nechte se při jeho výběru inspirovat naším výběrem TOP 3 telefonů méně známých značek. Oukitel K9 Příznivci této neznámé značky netrpělivě čekali, až přijde na jejich novinka, telefon Oukitel K9 v dubnu na trh. Tento telefon se pyšní velkým 7,12-palcovým displejem s FullHD, s procesorem...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku