Jste pejskař, ale nejste obyčejný pejskař, milujete sport a adrenalin a rádi závodíte? Pak byste se měli přihlásit do již druhého ročníku soutěže Hard Dog Race. To je ta pravá víkendová výzva, co říkáte? První přihlašovací vlna, kde máte možnost registrace za nejvýhodnější cenu, končí již tuto neděli 23.6., a to s půlnocí…

Proč se přihlásit?

Možná právě proto, že už vás nebaví se psem jen tak pobíhat krajinou nebo se snad líně toulat sídlištěm. Hard Rock Race je výzva, nejen pro vás, ale i pro vašeho čtyřnohého přítele. Není to jen den o psech a pro psy, je to den, kdy se mnohem víc než kdy předtím ukáže, jak dobrý jste tým, jak silná jste dvojka!

Ještě máte čas se připravit

Rozhodně ale nepodceňte přípravu na závod. HDR se nejmenuje Hard jen tak! Určitě je potřeba, abyste vy i váš pes měli dobrou fyzickou i psychickou kondici. Je třeba se připravit na 6 až 12 km dlouhý závod plný náročných překážek, tedy skutečně se jedná o soutěž pro sportovní nadšence. Nicméně, i ti méně trénovaní se mohou hlásit a vše si vyzkoušet. Nejdůležitější se, být se svým psem a cítit se dobře!

Kdy to vypukne?

Akce se koná 14.9. v obci Opatov a moderovat ji i v letošním roce bude oblíbený zpěvák Reago (Ladislav Phám). Hard Dog Race také spolupracuje s neziskovými organizacemi jako je Běhejme a pomáhejme útulkům, Staň se Srdcařem, Záchranná stanice Zelené Vendolí, Dočasky a.s. a nově i v letošním roce s registrem psích dárců krve Červená Tlapka. Závodním hostem letošní akce bude také úžasná trenérka psů a to Hana Bohme jejímž cílem je pomáhat zvířatům v Africe pro kterou také cvičí psy (více: http://hanabohme.cz/priprava-psu-do-afriky/).

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/HDR.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/HDR-150x150.jpgPR-leadersCestováníTipyJste pejskař, ale nejste obyčejný pejskař, milujete sport a adrenalin a rádi závodíte? Pak byste se měli přihlásit do již druhého ročníku soutěže Hard Dog Race. To je ta pravá víkendová výzva, co říkáte? První přihlašovací vlna, kde máte možnost registrace za nejvýhodnější cenu, končí již tuto neděli 23.6.,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku