Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Platí to dokonce i o pyžamu, které do značné míry charakterizuje svého nositele. Chcete zjistit, jak je na tom váš partner?

Spí nahý

Muži, kteří do postele uléhají v rouše Adamově, jsou obvykle pohodáři a příliš neřeší, že nemají vypracovanou muskulaturu. Mají dobré sebevědomí i bez svalů a většinou jsou si vědomi toho, co doopravdy chtějí. Ale pozor – údajně se nechávají snadno ovlivnit opačným pohlavím a není těžké je sbalit.

Spí v kalhotách

Jestliže si muž na sebe obleče klasické pánské pyžamo s kalhotami, znamená to jediné – dbá na to, aby vše bylo „v naprostém pořádku“. Je perfekcionista, ale chybí mu inspirace. Tu mu můžete dodat třeba smyslným prádýlkem, kterým v něm zažehnete vášeň.


Pánské dlouhé pyžamo s kalhotami značky Molvy

Spí v boxerkách nebo slipech

Muž uléhající do postele v boxerkách nebo slipech většinou neřeší módní trendy a budete se mu líbit i přirozená – tedy bez výrazného líčení. Nepotřebuje, abyste ho zahrnovala komplimenty, ale stejně jako v případě kalhot nepřekypuje inspirací. Nezbude vám, než se chopit otěží.

Spí v trenýrkách a tričku

Slyšela jste již o spaní v “TT”? Kombinace trenýrek a trička znamená jediné – máte vedle sebe velmi citlivého jedince, na kterého byste neměla příliš spěchat. Pravděpodobně je zranitelný, což ovšem není negativní vlastnost. A když už se zamiluje, tak bez výhrad a naplno. V posteli vás příjemně překvapí vynalézavostí.


Pánské krátké pyžamo značky Molvy

Spí v pyžamu po dědovi

Vzal si na sebe retro outfit, který vypadá jako z dob dávno minulých? Jestli ho urychleně nepřesvědčíte, aby si na sebe vzal normální pánské pyžamo, garantujeme vám, že se z něj brzy stane nevrlý a sexem opovrhující jedinec.

Spí v luxusním prádle

Pro dámská pyžama je určitý punc luxusu výhodou, ale pokud si muž obleče saténový obleček s monogramem vyšitým zlatou nití, buďte na pozoru. Není-li gay, jistě bude mít narcistní sklony.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_trenyrkarna_cz_nahledovy.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_trenyrkarna_cz_nahledovy-150x150.jpginfo@press-media.czMóda a StylNe nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Platí to dokonce i o pyžamu, které do značné míry charakterizuje svého nositele. Chcete zjistit, jak je na tom váš partner? Spí nahý Muži, kteří do postele uléhají v rouše Adamově, jsou obvykle pohodáři a příliš neřeší, že nemají vypracovanou muskulaturu. Mají dobré...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares