Máte už všeho dost? Do práce chodíte znechucení a odcházíte s minimem energie, která vám vystačí jen na to, abyste se doma svalili do postele? Pojeďte si odpočnout, máte na to nárok a získáte novou sílu. Navíc můžete využít speciální relaxační, romantický nebo rodinný balíček za výhodnější cenu. Užívat si budete ve společnosti nejkrásnějšího českého hradu.

Místo, které dýchá slavnou historií

Konec napínání: dny volna si užijete v podhradí Karlštejna. Hradu, kde odpočíval nejslavnější císař Karel IV. Do hradu vás na noc nepustí, vy budete muset zajet o kousek níže do podhradí, kde u břehu klidné Berounky stojí Romantický Hotel Mlýn Karlštejn.

Hotel Karlštejn a jeho okolí také dodnes mají punc slavné historie. Hotel totiž vznikl vkusnou rekonstrukcí mlýna, který byl v místě postaven o téměř sto let dříve než hrad. Věřte, že toto ubytování v okolí Karlštejna si budete užívat každou minutu. Interiéry hotelu jsou luxusně vybaveny, což navozuje pocit výjimečnosti. Mezi top místa v hotelu patří pokoje The best room her & The best room his. Jejich dominantou je velká manželská postel, ozdobou zase volně stojící vana nebo dešťová sprcha.

Výhodně v rámci balíčků

Romantický Hotel Mlýn Karlštejn je luxusní a tím pádem i maličko dražší. Když si ale koupíte speciální balíčky, nebudete platit více, než je za prvotřídní luxus nutné. Hotel připravil 3 typy balíčků: romantický s večeří při svíčkách, relaxační s privátním wellness a rodinný s návštěvou zooparku. Bližší informace o nich najdete na webu hotelu www.hotelmlynkarlstejn.cz.

Parádní místa na dosah ruky

Povinností je určitě výlet na Karlštejn, v okolí je ale i celá řada dalších zajímavých míst. Úžasné jsou lomy Amerika a také Koněpruské jeskyně (více o nich zde). A když zatoužíte po extra zážitcích, poptejte se na recepci. Mohou vám zařídit třeba i výlet vrtulníkem nebo let balónem.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_nahledovy.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_nahledovy-150x150.jpginfo@press-media.czCestováníMáte už všeho dost? Do práce chodíte znechucení a odcházíte s minimem energie, která vám vystačí jen na to, abyste se doma svalili do postele? Pojeďte si odpočnout, máte na to nárok a získáte novou sílu. Navíc můžete využít speciální relaxační, romantický nebo rodinný balíček za výhodnější cenu. Užívat si...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku