Vybudovat s rozpadlého mlýna krásnou budovu, která ctí nejen historii, ale i moderní pojetí, to je v dnešní době zázrak. Destruktivní představy podpořené developerskými nápady skleněných budov mnohdy převažují nad citlivými rekonstrukcemi objektů, kde stále sálá atmosféra původních obyvatel. Přesně naopak tomu bylo u bývalého Hirschmannova mlýna v Liberci, z nějž se postupně stal areál pojímající pivovar Beer Warehouse, malou pekárničku, restauraci a hudební klub. Jedinečné propojení dává mnoho možností, jak kultury lační návštěvníci nebo hladoví hosté mohou trávit čas.

Beer Warehouse Liberec vás bude bavit celý den a noc

Nemusíte složitě hledat restauraci, kde se dobře najíte, k tomu hospodu, kde ochutnáte opravdu kvalitní, tradiční český pěnivý nápoj, a ještě se k tomu pobavíte u hudby nebo při vystoupení živé kapely. Beer Warehouse Liberec spojuje vše v jednom. Návdavkem si ještě odnesete výslužku v podobě chutného domácího pečiva nebo zákusků. Nemluvě o atmosféře, jež vámi bude prostupovat několik dnů či týdnů, než se k návštěvě pivovaru znovu rozhodnete.

Pivovar Liberec s restaurací a klubem zve i na pořádání oslav, večírků a party

Díky tomu, že klub disponuje profesionální hudební a osvětlovací aparaturou, stává se pivovar Liberec oblíbeným útočištěm začínajících i zavedených kapel, které hledají nové prostory, kde by mohly oblažit své fanoušky i náhodné posluchače. Kapacita čtyři sta osob dává možnosti pro opravdu velkou skupinu fandů, jakož i pro organizátory konferenci í a firemních setkání. Pro tyto příležitosti je možno využít místní ozvučovací a projekční soustavy. Bonusem firemní akce je možnost občerstvení přímo v restauraci a svlažení vyprahlých hrdel přímo v pivovaru. Pivovar Liberec má otevřeno pro stálé hosty, náhodné turisty i zahraniční návštěvy.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/werehouse.jpeghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/werehouse-150x150.jpeginfo@press-media.czCestováníBeer Warehouse,ežena.sk,Nalistuj,Ženy sroVybudovat s rozpadlého mlýna krásnou budovu, která ctí nejen historii, ale i moderní pojetí, to je v dnešní době zázrak. Destruktivní představy podpořené developerskými nápady skleněných budov mnohdy převažují nad citlivými rekonstrukcemi objektů, kde stále sálá atmosféra původních obyvatel. Přesně naopak tomu bylo u bývalého Hirschmannova mlýna v Liberci, z nějž se postupně...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku