Podnikatelé nebo velké společnosti musí dodržovat několik důležitých věcí. Kromě placení daní, což je ze zákona povinné, je také ze zákona dané to, že firmy, drobní živnostníci nebo zdravotnictví musí mít vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu. Jak jsme zmínili, BOZP a PO je ze zákona povinné, i když si to celá řada podnikatel neuvědomuje. Pokud také patříte k podnikatelům, kteří na bezpečnost práce nebo na požární ochranu nemyslí, je načase s tím něco udělat.

V případě, že by do firmy přišla neohlášená kontrola z řad státního odborného dozoru, firma se dostane do velkých potíží, pokud se zjistí, že BOZP a požární ochrana není vyřešená či že je dokonce naprosto zanedbaná. Nejen, že se bude muset vše napravit, ale také se dostane i několikamilionová pokuta, která zejména drobné živnostníky může dostat do finanční tísně.

Nepodceňujte bezpečnost práce a požární ochranu a raději se poraďte s odborníky, co dělat.

Když nemáte čas

Samozřejmě vyřešit svou bezpečnost práce a požární ochranu ve firmě může být snadné a jednoduché, pokud se rovnou svěříte do rukou společnosti, která se zaměřuje na oblast BOZP a PO. Takových firem je dnes na firmě mnoho, ojedinělá je však společnost Extéria, která se pyšní již několika tisíci klienty.

Přečtěte si reference

Než se však vložíte do rukou společnosti, pročtěte si reference na internetu. Recenze obsahují zkušenosti stálých nebo bývalých klientů, kteří posuzují přístup firmy objektivně. Nemažou med kolem pusy, ale naopak sdělují vše tak, jak to mají na srdci, proto se takovým recenzím dá věřit.

Z aktuálních referencí na internetu lze říct, že firma Extéria vyniká svými nízkými cenami, které však nemají v žádném případě dopad na kvalitu služeb, jež firma poskytuje. Ceněná je také rychlost a dále ochota, s níž zaměstnanci společnosti pracují.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes-exteria.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svetdnes-exteria-150x150.jpginfo@press-media.czTipyPodnikatelé nebo velké společnosti musí dodržovat několik důležitých věcí. Kromě placení daní, což je ze zákona povinné, je také ze zákona dané to, že firmy, drobní živnostníci nebo zdravotnictví musí mít vyřešenou bezpečnost práce a požární ochranu. Jak jsme zmínili, BOZP a PO je ze zákona povinné, i když...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku