Čistý vzduch a stálou teplotu vám zajistí moderní technologie, kterou si buď můžete zabudovat napevno anebo si ji přenášet tam, kde ji právě budete potřebovat.

Klimatizace nejsou zbytečným přepychem

Tak trochu rozkolísané přírodní klima přesvědčuje stále více lidí k tomu, aby si pořídili klimatizaci. Zejména nárazová letní vedra jsou mnohdy nesnesitelná. Pokud se rozhodnete do této technologie investovat trochu více, můžete si v zimním období i levně přitopit.

  • Moderní klimatizace se od dřívějších typů liší především dvěma pozitivy.
  • Jejich provoz je mnohem tišší.
  • Spotřeba je výrazně nižší.

Větší efektivita klimatizace je dosažena pomocí invertoru. Tato přidaná technologie dokáže ochladit nebo vytopit místnost mnohem rychleji a uspoří až čtyřicet procent energie. Další výhodou současných klimatizací jsou i jejich rozměry. Už se tedy nemusíte vzdávat komfortu, který klimatizace přináší, jen kvůli malému panelákovému bytu.

  • Venkovní jednotku je možné umístit na speciální držáky v podstatě kamkoliv, kde to fasáda domu nebo střecha dovolí.

Pozitivní vliv na naše zdraví

Nákup klimatizace je dobrým nápadem i ze zdravotního hlediska. Tím, že dochází ke snížení vlhkosti vzduchu, eliminuje se zároveň vznik nebezpečných plísní. Dokáže si také poradit s mikroskopickými nečistotami, které poletují vzduchem.

  • Klimatizace tedy fungují zároveň i jako čističky vzduchu.

Noste si klimatizaci s sebou

Jestliže je přeci jen problém s umístěním venkovní jednotky anebo si chcete výhody klimatizace nejprve vyzkoušet „nanečisto“, můžete si pořídit mobilní klimatizaci. Její využití je velice široké. Dalo by se přímo říci, že není místo, kde by nenašla své uplatnění.

  • Můžete si ji vzít s sebou na chatu, chalupu a všude tam, kde nechcete mít tuto technologii pevně zabudovanou.

Je sice pravda, že její výkon bude slabší, ale má také mnoho výhod. Kromě zmíněné mobility je také nesrovnatelně levnější a její instalace je opravdu snadná.

  • Prostě ji jen zapojíte do zásuvky a odvodní hadici vyvedete ven oknem.
https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/air-3601981-1024x700.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/air-3601981-150x150.jpgPR-leadersBydleníČistý vzduch a stálou teplotu vám zajistí moderní technologie, kterou si buď můžete zabudovat napevno anebo si ji přenášet tam, kde ji právě budete potřebovat. Klimatizace nejsou zbytečným přepychem Tak trochu rozkolísané přírodní klima přesvědčuje stále více lidí k tomu, aby si pořídili klimatizaci. Zejména nárazová letní vedra jsou mnohdy nesnesitelná. Pokud se rozhodnete...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares