Aby si vaše pleť udržela zdravý a mladistvý vzhled, je potřeba o ni řádně pečovat. Který konkrétní druh péče to bude, je vhodné přizpůsobit vaší pleti na míru. Například na citlivou suchou pokožku použijete jiné kosmetické přípravky, než pokud máte problémy s mastnou pletí. Pro co nejlepší efekt se doporučuje objednat se na kosmetickou péči s čištěním pleti u odborníků. Dosáhnete tak nejlepšího výsledku a zjistíte, které kosmetické přípravky se pro vaši pleť hodí nejvíce.

Kosmetické přípravky

Jednou z firem, které se zabývají tvorbou pleťové kosmetiky je Ericson Laboratoire. Nabízí komplexní a profesionální řešení nejčastějších kosmetických problémů, stejně jako možnost nechat si vytvořit individuální program přesně na míru. Všechny jejich produkty si můžete pořídit i pro účely domácí péče. Mezi kosmetické přípravky Ericson Laboratoire patří přípravky specializující se na hydrataci, výživu, regeneraci a zpevnění buněk pokožky, což pomůže zmírnit projevy stárnutí a vyhladit vrásky. Další firmou zabývající se kosmetickými přípravky je Thalgo. Tato kosmetika se vyznačuje vysokým obsahem minerálů, vitamínů a dalších látek prospěšných pro správnou výživu a péči o pokožku.

Profesionální čištění pleti

Pokud se objednáte na kosmetické ošetření s čištěním pleti u odborníků, máte jistotu správného provedení. Pražská klinika Altos nabízí kosmetické ošetření s ručním nebo přístrojovým čištěním pleti. Ať už si vyberete ruční čištění pleti nebo přístrojové čištění prováděné mikrodermabrazí nebo pomocí ultrazvukové špachtle, průběh procedury je stejný. Prvně je potřeba pleť odlíčit a ošetřit (dle přání zákazníka může jít o peeling, trhání obočí, barvení řas a obočí). Poté přichází samotná fáze čištění pleti zakončená masáží a nanesením obličejové masky a ošetřujícího krému.

Správná péče o pokožku vašeho obličeje vám pomůže si udržet dlouhotrvající mladistvý vzhled. Dokáže totiž oddálit stárnutí pokožky a vznik vrásek, a to až o několik let. Proto si vyberte kosmetické přípravky odpovídající vašim potřebám a dopřejte si možnost vypadat stále mladě.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kosmeticka-pece.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/kosmeticka-pece-150x150.jpgPR-leadersZdravíAby si vaše pleť udržela zdravý a mladistvý vzhled, je potřeba o ni řádně pečovat. Který konkrétní druh péče to bude, je vhodné přizpůsobit vaší pleti na míru. Například na citlivou suchou pokožku použijete jiné kosmetické přípravky, než pokud máte problémy s mastnou pletí. Pro co nejlepší efekt se doporučuje...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku