V dnešní době se mnozí bez vlastního automobilu neobejdou. Hodí se vám cestou do práce, za velkým nákupem, na dovolenou nebo třeba na rande, abyste udělali na svou dívku dobrý dojem. Kde ale vzít peníze na koupi auta a jeho pravidelnou údržbu? Naštěstí se dá auto zapůjčit jen na dobu, kterou potřebujete, a pak auto můžete pohodlně vrátit. O jeho údržbu se postarají jiní.

Pojištění půjčeného vozu se vyplatí!

Například půjčovna aut Ostrava nabízí k pronájmu auta s havarijním pojištěním (v rámci EU), s jejími vozidly můžete po dohodě cestovat do většiny zemí EU a při krátkodobém pronájmu vozidla (měsíc) máte v ceně neomezené množství najetých kilometrů. Jedná se tedy o dokonalé řešení zapůjčení auta na dovolenou. Je potřeba si pro cestování zaplatit pohonné hmoty a dálniční známku, získáte však pohodlí vlastního dopravního prostředku a tedy i dopravní nezávislost, což se v zahraničí může velmi hodit. Nemusíte se však omezovat jen na dovolenou, osobní automobily je možné zapůjčit klidně i na jeden den. Dlouhodobější pronájem je však cenově výhodnější.

Pořízení vlastního vozu není pro každého

Pokud se stěhujete nebo si s sebou na dovolenou rádi vezmete veškeré vybavení, které by se vám mohlo hodit, bude lepší si rovnou zapůjčit dodávku. Ta má sice omezení ujeté vzdálenosti 300 km na den, když však budete potřebovat jet dál, za malý poplatek s tím nebude žádný problém. A přestože pronájem vozidla něco stojí, pořád vás to vyjde mnohem levněji, než kdybyste si domluvili stěhovací službu.

Jistě jste si také všimli všech těch reklam na nové modely aut s moderním vybavením a technologiemi. Jsou toho plná média. Přesto je však průměrný věk vozidel v ČR přes 15 let. A není se čemu divit. Nákup automobilu je velmi drahá záležitost, mnoho rodin si auto musí pořídit na splátky a nemají možnost si za pět let koupit nový model jenom proto, že má modernější vybavení. Navíc, dokud starý vůz slouží, může se pořizování nového zdát jako zbytečný luxus. Pokud však toužíte po novém vozidle, ale nejste si jisti, zda jste si model vybrali správně, jeho zapůjčení na víkend vám může pomoci s rozhodováním…

Zdroj: Půjčovna aut Ostrava

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/oct.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/oct-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoTipyV dnešní době se mnozí bez vlastního automobilu neobejdou. Hodí se vám cestou do práce, za velkým nákupem, na dovolenou nebo třeba na rande, abyste udělali na svou dívku dobrý dojem. Kde ale vzít peníze na koupi auta a jeho pravidelnou údržbu? Naštěstí se dá auto zapůjčit jen na dobu,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares