Všichni jsme viděli, samolibý příspěvek na Facebooku nebo retweetovaný sázkový tiket s obrovským ziskem z malého vkladu. Obvykle je to „jen“ několik stovek, ale v průběhu let došlo k několika opravdu neuvěřitelným sázkám. Štěstí je důležité, ale nakonec potřebujete dovednosti, abyste mohli důsledně vyhrávat. Svět sportovních sázek má také své hvězdy. Někteří měli velké štěstí, ale většina dosáhla svého úspěchu pečlivou analýzou a hodnocením rizik. Zde jsou tři největší a nejpamátnější sportovních sázky všech dob.

No. 3

Leicester City vyhrál Premier League v roce 2015. Bylo to jedním z největších rozrušení v této historii sportu. Před začátkem sezóny to byly nabídky v poměru 5000/1, ale někdo byl ochoten na ně vsadit, aby to všechno vyhrál. Sázkař vsadil 100 £ a odešel s 200 000 £. 

No. 2

Tiger Woods je očividně nejuznávanější golfista všech dob, ale v poslední době nebyl sázkou na jistotu jako v minulosti. To neodradilo sázejícího Jamese Adducciho, který svou ženu přesvědčil, aby mu umožnil vsadit na Woodse sázku ve výši 85 000 dolarů, aby vyhrál sázkovou kancelář s kurzem 14/1. Vyplatilo se a Adducci, přinesl domů zhruba 1,2 milionu dolarů a tato výplata překonala rekord v největší vyplacené budoucí sázce. Adducci také tvrdí, že to byla jeho vůbec první sportovní sázka.

No. 1

Většina lidí zná „Vegas Dave“ z jeho nepříjemných výroků a tvrzení o jeho sázkařských rekordech, ale faktem je, že vyhrál několik velkých sázek. Ten, který ho opravdu umístil na mapu, byl, když se rozhodl vsadit na Kansas City Royals, že vyhraje světovou sérii v poměru 30/1. Sázkové kanceláře nechtěly vzít všechny jeho peníze, a tak je rozdělil do 15 různých kasin a jeho tvrdá práce se vyplatila. Royals nakonec vyhráli světovou sérii a Vegas Dave přinesl domů 2,5 milionu dolarů.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/royal-winner.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/royal-winner-150x150.pngPR-leadersEkonomikaZprávyVšichni jsme viděli, samolibý příspěvek na Facebooku nebo retweetovaný sázkový tiket s obrovským ziskem z malého vkladu. Obvykle je to „jen“ několik stovek, ale v průběhu let došlo k několika opravdu neuvěřitelným sázkám. Štěstí je důležité, ale nakonec potřebujete dovednosti, abyste mohli důsledně vyhrávat. Svět sportovních sázek má také...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku