Toužíte po báječné relaxaci v krásné přírodě? Vyrazte do Vysokého nad Jizerou! Nabízíme luxusní ubytování v Krkonoších, a to v Apartmánu Stará Škola. V létě i v zimě tu zažijete krásné chvíle. Komfortní vybavení vás příjemně překvapí, takže v apartmánech naberete síly po náročné túře nebo parádní lyžovačce. Na výběr máte z několika pokojů. Všechny mají vlastní sociální zařízení, kuchyňku a televizi. Některé jsou dokonce vybaveny i masážní sprchou, saunou a monumentálním výhledem z pokojového balkónu. V dalším exkluzivním apartmánu hosté využívají dvě koupelny a krb.

Ubytování v Krkonoších na nejvyšší úrovni

Apartmány v Krkonoších patří k oblíbeným místům, kde naši i zahraniční turisté rádi tráví dovolenou. Lákají vás wellness pobyty v Krkonoších? Přijeďte k nám! V roce 2018 jsme dokončili vynikající zázemí pro milovníky zdravého životního stylu. Nabízíme finskou saunu, parní saunu, ochlazovací bazén, terasu s výhledem na horské hřebeny, půvabné jezírko a venkovní biotop s přepadem. Wellness zónu jsme nechali postavit tak, aby navazovala na společenskou část, kde můžete pořádat oslavy, firemní školení nebo nejrůznější přednášky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/stará-pošta.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/stará-pošta-150x150.pngPR-leadersCestováníToužíte po báječné relaxaci v krásné přírodě? Vyrazte do Vysokého nad Jizerou! Nabízíme luxusní ubytování v Krkonoších, a to v Apartmánu Stará Škola. V létě i v zimě tu zažijete krásné chvíle. Komfortní vybavení vás příjemně překvapí, takže v apartmánech naberete síly po náročné túře nebo parádní lyžovačce. Na výběr máte z několika pokojů. Všechny...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares