Nákladní vozidla tvoří základ vozového parku v řadě velkých firem a společností. Každá z nich se přitom zabývá odlišnou výrobou nebo nabízí různé služby. Je logické, že jejich nároky na ideální nákladní vůz jsou v mnoha ohledech rozdílné. Specializujeme se zejména na hodně využívané korby na auto a také na valníky.

Sklápěčové korby různých typů

Pokud jde o sklápěčové korby, zákazník si může vybrat jednostrannou, dvoustrannou nebo třístrannou, bez ohledu na to, o jakou značku a provedení automobilu se jedná. Nákladní korby dodáváme v několika druzích. Ty základní přijdou na dvouosý, tříosý a čtyřosý podvozek. Zrovna tak valníkové plošiny nabízíme s ohledem na potřeby zákazníka, ať už v civilním nebo vojenském provedení, a to včetně pomocných rámů. Rámy jsou nejčastěji z oceli a hliníku. Zabýváme se rovněž přestavbami nákladních vozidel dle ADR, která převážejí nebezpečný náklad. Do portfolia našich služeb patří i montáže hydraulických systémů nebo úpravy a servis vozidel.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/agro-ocel-11988-1024x724.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/agro-ocel-11988-150x150.jpgPR-leadersAuto-motoEkonomikaNákladní vozidla tvoří základ vozového parku v řadě velkých firem a společností. Každá z nich se přitom zabývá odlišnou výrobou nebo nabízí různé služby. Je logické, že jejich nároky na ideální nákladní vůz jsou v mnoha ohledech rozdílné. Specializujeme se zejména na hodně využívané korby na auto a také na valníky. Sklápěčové korby...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares