Společnost SAPELI, jednička na trhu ve výrobě a prodeji interiérových dveří, otevřela v pražském Karlíně nový prémiový showroom SAPELI UNLIMITED, jehož prémiový koncept je určen nejen pro odborníky ze světa architektury a designu, ale i pro všechny, kteří se zajímají o interiérový design. Přináší individuální péči o každého zákazníka počínající návrhem technologických a konstrukčních řešení dveří dle konkrétních představ. 

„Nový showroom tak svým specifickým zaměřením doplňuje existující prodejní síť Sapeli Center a Sapeli Pointů, které slouží klasickému zákazníkovi a vzorkovnu Sapeli Development, jenž je pro změnu šitá na míru spíše developerům a investorům,“ komentuje Marek Sedlák, obchodní ředitel společnosti SAPELI.

Součástí showroomu je i design bar, který obsahuje až čtyři stovky reálných vzorků povrchů, skleněných výplní, klik, hran, závěsů nebo třeba posuvných systémů. S pomocí interaktivní aplikace si zákazníci následně mohou promítnout finální návrh dveří na přítomném LED panelu a vidět je přímo na místě v životní velikosti. Kromě komplexního poradenství a velmi aktivního zapojení zákazníka do procesu plánování se SAPELI UNLIMITED stane jediným místem v ČR, které zákazníkům nabídne oceňované dveře MUTEO. 

Showroom SAPELI UNLIMITED je otevřen každý všední den od 9.00 do 17.00 v budově Butterfly v pražském Karlíně, na adrese Pernerova 42, Praha 8. 

Více informací naleznete na: www.sapeli-unlimited.com

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Showroom_Sapeli_UNLIMITED_panel-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Showroom_Sapeli_UNLIMITED_panel-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníSpolečnost SAPELI, jednička na trhu ve výrobě a prodeji interiérových dveří, otevřela v pražském Karlíně nový prémiový showroom SAPELI UNLIMITED, jehož prémiový koncept je určen nejen pro odborníky ze světa architektury a designu, ale i pro všechny, kteří se zajímají o interiérový design. Přináší individuální péči o každého zákazníka počínající...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares