Přejete si pít více, ale stále se vám to nedaří? Máte již obavy o své zdraví, protože se bojíte, že by nedostatečný pitný režim mohl mít negativní vliv na váš organismus? Máme tip na vodu, která umí mnohé.

Když se vám nedaří pít pravidelně

Jste ve svém každodenním životě velmi vytíženi a potřebujete si zajistit optimální pitný režim? Alkalická ionizovaná voda vám pomůže správně nastavit pití tak, abyste nemuseli měnit své běžné návyky. Stačí si jen do kanceláře nebo domů pořídit generátor vodíkové vody. S tímto přístrojem nemusíte vůbec měnit své návyky. Změní se totiž voda, kterou pijete.

Hydratace na jiné úrovni

Tím, že se voda ionizuje a projde úpravou, se její vlastnosti přirozeně změní. Vodíková voda podle studií dokáže mnohem rychleji pronikat mezi buněčnými strukturami a zajišťuje tak hydrataci pro celý organismus. Průzkumy ukázaly, že vodíková voda má až šestkrát vyšší schopnost hydratace než běžná voda, kterou konzumujeme. Skutečně tak nemusíte měnit svůj režim. Voda, kterou pijete, se postará o hydrataci vašeho těla.

Přirozený antioxidant

Ionizovaná voda má ale mnohem více pozitivních vlastností. Úpravou vody totiž došlo ke změně, voda se stala alkalickou. Přitom právě alkalické prostředí je to, co nám v těle tak zoufale chybí. Obyčejná voda se tak stává užitečným antioxidantem.

Vodíková voda pomáhá našemu organismu bojovat proti působení volných radikálů. Tyto škodliviny se do našeho vnitřního prostředí dostávají s nevhodnou stravou, nebo kvůli znečištěnému prostředí, ve kterém žijeme. Antioxidanty účinně vychytávají škodliviny a vylučují je z těla ven.

Prevence stovky onemocnění

Ionizovaná voda se tak může starat o to, aby ve vašem těle nevznikaly zánětlivé procesy. Právě ty stojí za vznikem až stovky onemocnění. Mnohé z těchto chorob jsou považovány za nemoci civilizační. Boj s volnými radikály je tak skutečně velmi současné téma.

Ionizovaná voda má pro náš organismus mnoho benefitů.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/water-2614538_960_720.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/water-2614538_960_720-150x150.jpginfo@press-media.czZdravíPřejete si pít více, ale stále se vám to nedaří? Máte již obavy o své zdraví, protože se bojíte, že by nedostatečný pitný režim mohl mít negativní vliv na váš organismus? Máme tip na vodu, která umí mnohé. Když se vám nedaří pít pravidelně Jste ve svém každodenním životě velmi vytíženi...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku