Běžecké a rozběhové dráhy je náročnější zastřešit celoplošně avšak vytvořit prostor na odpočinek se    skládacím altánem je velmi jednoduchou alternativou.

Skládací altán poskytne stín

Běžci mají tendenci být vystaveni mnohem intenzivnějšímu slunečnímu záření jako běžná populace.

Skládací altán s bočními stěnami nabízí příjemný stín a chlad během horkého dne. Většina organizátorů závodů používá altány aby nebyli vystaveni neustálému pálícímu slunci. Altán nabízí jednak ideální ochranu proti UV záření a povětrnostním podmínkám, na druhé straně poskytne zastřešení a občerstvení na trase.

Velkou výhodou je mobilita a praktičnost altánů. Rozložíte jejich bez použití nářadí. Promyšlený nůžkový mechanismus umožňuje rychlou a snadnou montáž a demontáž. Stany působí elegantním dojmem. Jsou nadčasové, jednoduché a efektní! Materiál plachtovin sestává z vysoce kvalitního polyesteru s PVC vrstvou obsahující minimum kalcia a recyklovaných materiálů. Stěny je možné libovolně kombinovat, protože jsou odnímatelné a 100% nepromokavé. Již více nemusíte obávat nepředvídatelného počasí a chladu.

Skládací altány se vyrábějí v různých velikostech aby bylo možné zakrýt každou velkou plochu.

Každý stan doporučujeme pořádně ukotvit. Základní balení obsahuje kotvící kolíky které využijí své uplatnění hlavně na travnaté ploše. Na běžecké dráze použijte ocelové závaží které stan maximálně ustálí. Pokud se vám zdají závaží těžší na přepravu máme ideální náhradu ukotvení prostřednictvím zátěžových vaků.

Na závěr něco o běhu. Běh pozitivně ovlivňuje naše zdraví a dokáže vyvážit negativní důsledky moderního způsobu života. Zdraví by mělo být chápáno nejen jako absence nemoci, ale hlavně jako stav duševní a fyzické rovnováhy.

Běžec je závislý na běhu. Je mu jedno, jestli je venku 30 nebo 10 stupňů. Přestože je běh jednou z nejjednodušších forem fyzické aktivity, v extrémních vedrech by se však tělo nemělo namáhat a přesilovat.

Dopřejte si tento zdravý sport bez obav se skládacími altány.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Skladaci-altan-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/Skladaci-altan-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníBěžecké a rozběhové dráhy je náročnější zastřešit celoplošně avšak vytvořit prostor na odpočinek se    skládacím altánem je velmi jednoduchou alternativou. Skládací altán poskytne stín Běžci mají tendenci být vystaveni mnohem intenzivnějšímu slunečnímu záření jako běžná populace. Skládací altán s bočními stěnami nabízí příjemný stín a chlad během horkého dne. Většina organizátorů závodů...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku