Kratom je záhadná a velmi mocná bylina, latinským názvem Mitragyna Speciosa, (vlastně je to až 30 metrů vysoký strom) pocházející z Indonésie. Tamní obyvatelé tento strom využívají již stovky let při boji s horečkou, průjmem nebo při silných bolestech. Z listů stromu melou jemný prášek, který pijí například jako čaj. Proč to dělají ? To je jednoduché dodá jím sílu, energii a zlepší náladu. Je naprosto neuvěřitelné jak po užití kratomového čaje máte chuť do jakékoliv práce. Tím myslím i práce, která vás normálně nebaví a nesnášíte ji. Je to třeba mytí nádobí, vysávání bytu, úklid domu a podobně.

To co jsem vám nyní popsal je jen jedna stránka kratomu, ale on má i druhou. Jak to tedy je ? Kratom v malých dávkách působí jako stimulant. To znamená, že odpadne únava a přidá se k tomu chuť do práce. Pokud si však uvaříte silnější kratomový čaj účinky jsou zcela odlišné.

Po požití vyšší dávky si pak můžete lehnout do postele a za velmi příjemného stavu můžete relaxovat a odpočívat po náročném dni. Je jasné, že k tomuto stromu musíte chovat úctu jako ke každé bylině, která působí na lidskou psychiku a fyzickou kondici a nezačít ji zneužívat ve velkém množství, protože pak by se kratom k vám otočil zády. Na začátek by jste si měli o kratomu přečíst co nejvíce informací, aby jste pochopili jak funguje. Pokud tedy chcete přesně vědět co je to kratom ? Jaké jsou jeho účinky, jak jej správně dávkovat, jak připravit správně kratom, jaké kratom obsahuje účinné látky, jaké jsou jeho formy, druhy a barvy nebo jaké jsou jeho zdravotní rizika, zkušenosti pravidelných uživatelů a mnoho dalšího, navštivte největší informační stránky o kratomu www.kouzelnykratom.cz

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/sklizenikratomu-1024x713.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/sklizenikratomu-150x150.pngPR-leadersZdravíKratom je záhadná a velmi mocná bylina, latinským názvem Mitragyna Speciosa, (vlastně je to až 30 metrů vysoký strom) pocházející z Indonésie. Tamní obyvatelé tento strom využívají již stovky let při boji s horečkou, průjmem nebo při silných bolestech. Z listů stromu melou jemný prášek, který pijí například jako...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku