Závazek společnosti LANXESS v otázkách udržitelnosti se ve fiskálním roce 2020 opět vyplácí. Společnost zaměřená na speciální chemikálie je na vrcholu evropského Dow Jonesowa indexu udržitelnosti (DJSI) v kategorii „Chémie“. Ve světovém hodnocení se společnost posunula na druhé místo. LANXESS je tak již čtvrtým rokem v DJSI Europe a desátý rok v DJSI World. 

Společnost dosáhla obzvláště dobrých výsledků v oblastech klimatické strategie, lidských práv a řízení rizik souvisejících s vodou.
„Udržitelnost je již dlouho pevně zakotvena v naší firemní strategii a neustále pracujeme na vylepšení našeho profilu ke klimatickým změnám odpovědné společnosti, “ podotýká Matthias Zachert, předseda představenstva společnosti LANXESS AG s tím, že rovněž na kapitálovém trhu jsou kritéria udržitelnosti v seznamu priorit na prvním místě.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/LANXESS_foto_2.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/LANXESS_foto_2-150x150.pnginfo@press-media.czEkonomikaZávazek společnosti LANXESS v otázkách udržitelnosti se ve fiskálním roce 2020 opět vyplácí. Společnost zaměřená na speciální chemikálie je na vrcholu evropského Dow Jonesowa indexu udržitelnosti (DJSI) v kategorii „Chémie“. Ve světovém hodnocení se společnost posunula na druhé místo. LANXESS je tak již čtvrtým rokem v DJSI Europe a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku