Máte telefon nebo počítač plný pěkných fotek? Vrhněte se na výrobu fotoknihy, protože to je zaručeně nejlepší vánoční dárek!

Navrhnout a vyrobit fotoknihu zvládne i osmileté dítě. Je to vážně jednoduché a potřebovat k tomu budete jen fotky a internet. Navrhnete a objednáte si ji z pohodlí vlastního domova a nakonec vám ji přinese až k domovním dveřím pošťák. Takže při výrobě tohoto dárku nemusíte vystrčit z domova ani špičku vlastního nosu.

HappyFoto tiskne na kvalitní papír a na matný či lesklý fotopapír vyvolává tradiční cestou

U HappyFoto si letos před Vánoci můžete objednat novinku, kterou je fotokniha deLUXE s pevnými deskami na sametově matném papíru prémium mat. Jestli jste zvyklí na fotopapír prémium lesk, klidně vyzkoušejte obě varianty. Každou fotoknížku pak můžete darovat někomu jiného.

Babičky budou plakat dojetím

Jestli nemáte žádné zkušenosti s fotodárky nebo fotoknihami, nemusíte mít obavy, protože v šabloně u HappyFota najdete snadno vše, co budete potřebovat. Program vás pohodlně provede od výběru fotek přes tvorbu popisků až k objednávce. A až uvidíte výsledek, bude nadšení! Maminky a babičky budou vánočním stromkem plakat dojetím, až budou fotoknížkou listovat!

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2020_09_EFB_30x30_Matt_1200x1200_1-1024x1024.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2020_09_EFB_30x30_Matt_1200x1200_1-150x150.jpgPR-leadersTipyMáte telefon nebo počítač plný pěkných fotek? Vrhněte se na výrobu fotoknihy, protože to je zaručeně nejlepší vánoční dárek! Navrhnout a vyrobit fotoknihu zvládne i osmileté dítě. Je to vážně jednoduché a potřebovat k tomu budete jen fotky a internet. Navrhnete a objednáte si ji z pohodlí vlastního domova a...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares