Striptýz je převážně taneční vystoupení jedné nebo i více osob, které končí převážně vždy nahotou. Doprovází ho hudba a jednoduchá choreografie často doplněná o nějaký kostým. Za striptýzem můžete zajít do nočního klubu, na diskotéky, ale asi nejoblíbenější je jako součást bujaré oslavy narozenin, firemního večírku nebo na rozlučce se svobodou – striptýz Ostrava vám nabídne všechny možnosti.

Dělení striptýzových šou

Asi neoblíbenější formou striptýzového vystoupení je kontaktní striptýz, během kterého dochází i přímému dotyku vystupujícího a účinkujícím z publika – jde o doplněk šou, který si přítomní jistě užívají naplno. Jeho opakem je bezkontaktní striptýz, který je prováděn na veřejnosti a publikum se jen dívá na vystoupení. 

Duo striptýz, jak už název napovídá, představuje vystoupení minimálně dvou účastníků – může jít o dvě ženy, ženu a muže, ale i dva muže a více. Americký striptýz je název pro šou, kde nedochází k úplnému odhalení nahého těla, ale účinkující zůstane částečně v oblečení nebo ve spodním prádle. Naprostou zvláštností je pak striptýz naruby – účinkující začíná nahý a postupně se obléká.

Uspořádejte pro přátele rozlučku, na kterou nezapomenou

Žení se vám kamarád nebo vdává přítelkyně a vy jim chcete uspořádat rozlučku se svobodou, na kterou budou do konce života vzpomínat? Pak není nic lepšího než zajistit na párty striptéra nebo striptérku. Striptýzové vystoupení na rozlučkách se svobodou se stalo pomalu už takovou tradicí. 

Můžete si i vybrat kostým podle vlastního přání, ve kterém chcete, aby účinkující vystoupil – což zajistí ještě větší legraci a zážitek z akce. Ženíte kamaráda policistu – objednejte mu sexy přísnou policistku. Striptýz Ostrava nabídne všechno – podle vašich přání a představ. 

Nahota už dávno není tabu

Ostýcháte se zavolat na oslavu striptéra nebo striptérku – to vůbec nemusíte. Dnešní společnost se ke striptýzu nestaví negativně, a naopak jsou tyto vystoupení hojně vyhledávány. Vždyť jde především o vkusné pobavení s nádechem erotiky. A tak není výjimkou striptýz na firemních večírcích nebo dámských večírcích a oslavách. Až do 70. let 20. století byl striptýz téměř výhradně prováděn jen ženami. Ale díky postupné sexuální revoluci se dočkaly i ženy své podívané – a vystupovat začali také muži striptéři.

Chcete uspořádat párty nebo oslavu se vším všudy – striptýz by na ní neměl chybět.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svobodná-žena7.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/svobodná-žena7-150x150.jpginfo@press-media.czMužiStriptýz je převážně taneční vystoupení jedné nebo i více osob, které končí převážně vždy nahotou. Doprovází ho hudba a jednoduchá choreografie často doplněná o nějaký kostým. Za striptýzem můžete zajít do nočního klubu, na diskotéky, ale asi nejoblíbenější je jako součást bujaré oslavy narozenin, firemního večírku nebo na rozlučce...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku