Textilní rolety jsou velmi oblíbeným a hojně používaným stínicím doplňkem v domácnostech. Jsou velmi jednoduché, což je také jednou z jejich hlavních předností. Další je pak praktičnost a vysoká variabilita. Sehnat lze snadno takové rolety, které se budou hodit do vybraného interiéru a splní to, co od nich bude třeba.

Nezáleží na tom, zda hledáte rolety do ložnice, kde budete nejspíše volit zcela zatemňující, které vám i z bílého dne udělají tu nejtemnější noc vhodnou ke spánku třeba po noční směně, nebo do obývacích prostor, kde můžou být rolety propouštějící světlo velmi zajímavým doplňkem, který dodá prostoru úplně jinou atmosféru.

Montáž s vrtáním i bez vrtání

Textilní rolety se vedle materiálu a barvy dají vybrat v různých provedeních montáže. Ta se může provádět šrouby, ale také lepící páskou. Navíc si můžete vybrat mezi roletami volně visícími a s bočními vodícími lištami, které jim dají pevnější tvar a třeba v případě zcela zatemňujících jsou jednoznačnou volbou. Ovládání rolet je nejčastěji prováděno řetízkem, kterým se dají vysouvat či spouštět. Na rozdíl od žaluzií zde není potřeba řešit jakékoliv vyklápění lamel, které nejsou přítomny.

Textilní rolety mohou být instalovány na okenní křídlo, do ostění a nebo přímo do stěny nad okenním otvorem. Před výběrem způsobu je tak potřeba zvážit možnosti, které okno a prostor kolem něj nabízí a samozřejmě také vzhledovou stránku.

Poradíme Vám

Pokud je pro vás téma nákupu textilních rolet aktuální, podívejte se na naši nabídku. Naše společnost se věnuje tomuto odvětví řadu let, poskytneme vám tedy profesionální poradenství, samozřejmostí je i možnost individuální dodávky sortimentu na míru a montáž přímo u vás.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/roleta.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/roleta-150x150.jpgPR-leadersBydleníTextilní rolety jsou velmi oblíbeným a hojně používaným stínicím doplňkem v domácnostech. Jsou velmi jednoduché, což je také jednou z jejich hlavních předností. Další je pak praktičnost a vysoká variabilita. Sehnat lze snadno takové rolety, které se budou hodit do vybraného interiéru a splní to, co od nich bude třeba. Nezáleží na tom, zda hledáte rolety...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares