Má někdo ve vašem okolí významné narozeniny, výročí svatby, rozlučku se svobodou nebo hledáte místo pro firemní akci? Toužíte po neobvyklém zážitku? Popřemýšlejte o uspořádání oslavy na lodi přímo v centru Prahy. Tato originální lokalita vám zaručí, že se z vaší akce stane nezapomenutelný zážitek, o kterém se bude dlouho vyprávět.

Pro deset i sto lidí

Sehnat perfektní prostory pro vaši akci může být někdy pořádný oříšek. Častokrát se nehodí, aby v podniku, kde slavíte významnou životní událost, byl ještě někdo jiný. A zarezervovat celou budovu může být velmi finančně náročné. Párty lodě představují skvělé řešení tohoto problému – na palubě jsou jen pozvaní hosté, a vy tak máte celou loď sami pro sebe. Párty loď Valerie Selen pojme na svou palubu až 12 lidí, pokud byste potřebovali pozvat návštěvníků více, můžete využít loď Jan Plezier, která má kapacitu až 100 osob.

Vybavení pro každou příležitost

Vybavení párty lodě vám jistě pomůže splnit všechny požadavky na prostředí, které od své akce očekáváte. Nejčastěji využívaná párty loď Valerie je vybavena audiosystémem s technologií Bluetooth, díky které můžete pouštět hudbu přímo ze svého mobilního telefonu. S hlasitostí si nemusíte dělat starosti, uprostřed Vltavy vás nikdo jistě omezovat nebude. Aby oslava měla správnou atmosféru, je možné nechat palubu osvětlit barevnými LED světly. Se staženou ovládací aplikací získáte i možnost regulovat osvětlení přes svůj mobilní telefon. Celou palubu je možno ozdobit dle vašeho vkusu – od balónků, nafukovacích nápisů, obrandování plavidla na firemní večírky až po hořící louče. Jistě tedy vytvoříte prostředí přesně na míru své akci, ať už to bude rozlučka se svobodou nebo oslava dětských narozenin.

Tam a zase zpátky

Výletní lodě mají daných několik tras po Vltavě, můžete si tedy vybrat tu, která vám bude nejlépe vyhovovat. Většina plaveb začíná v přístavišti v Holešovicích, v případě potřeby by se však dalo domluvit na jiném místě vyplutí. Od požadované délky plavby se odvíjí také trasa. Například při Čtyřhodinové plavbě poplujete pod Libeňským mostem, kolem Štvanice, podeplujete Karlův most a přes slepá Libeňská ramena Vltavy a Císařský ostrov se dostanete zpět do Holešovic. Věříme, že i kdybyste měli na trasu nějaké speciální nároky, ze souhrnu plaveb po Vltavě si najdete tu svou. Je možné se také domluvit a pronajmout si párty loď i na delší čas třeba mimo Prahu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/rozlucka-44-1024x685.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/rozlucka-44-150x150.jpgPR-leadersCestováníKulturaMá někdo ve vašem okolí významné narozeniny, výročí svatby, rozlučku se svobodou nebo hledáte místo pro firemní akci? Toužíte po neobvyklém zážitku? Popřemýšlejte o uspořádání oslavy na lodi přímo v centru Prahy. Tato originální lokalita vám zaručí, že se z vaší akce stane nezapomenutelný zážitek, o kterém se bude dlouho vyprávět. Pro...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku