Hledáte ideální místo pro zimní dovolenou nebo jen chcete vyrazit na pár dní do hor a mít možnost kromě lyžování i dalšího vyžití? Pak je tento víkendový tip přesně pro vás. Vydejte se do Koutů nad Desnou, kouzelná obec je skvělým výchozím bodem pro nespočet výletů a zároveň v její blízkosti najdete hned několik skvělých možností, jak si pořádně zalyžovat. Ski areál Kouty nabízí skvělé podmínky i služby a díky tomu, že se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky poskytuje kromě skvělé lyžovačky i dech beroucí výhledy. V okolí jsou ale i další lyžařská centra jako Červenohorské Sedlo, Ski areál Přemyslov a Ski areál Kareš.

Ubytování v soukromí

Co se týká ubytování Jeseníky jako takové poskytují široký výběr hotelů, penzionu. Ubytování v Koutech nad Desnou ale doporučujeme v soukromí, zejména pro rodiny s dětmi jsou ideální apartmánové domy, kde hosté najdou dostatek komfortu, ale zároveň si mohou sami uvařit, a řídit tak své celodenní aktivity dle potřeb svých a svých dětí. Krásným zážitkem může být ubytování v roubence, které k horskému prostředí neodmyslitelně patří.

Kam na výlety?

Jak už jsme zmínili, Kouty nad Desnou jsou z pohledu turistiky geniálně umístěné. Neholdujete lyžařským radovánkám? Vyrazte do Karlovy Studánky nebo k úžasnému vodnímu energetickému dílu a jediné přečerpávací vodní nádrži u nás s názvem Dlouhé Stráně. Zajeďte do Velkých Losin a objevte zde historii papíru místním muzeu a ruční papírně. Toužíte po skutečném relaxu? I pro milovníky wellness jsou v okolí skvělé podmínky. Navštivte třeba Well sport relax v Šumperku či Therme- park ve Velkých Losinách.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/roubenky-kouty.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/roubenky-kouty-150x150.pngPR-leadersCestováníHledáte ideální místo pro zimní dovolenou nebo jen chcete vyrazit na pár dní do hor a mít možnost kromě lyžování i dalšího vyžití? Pak je tento víkendový tip přesně pro vás. Vydejte se do Koutů nad Desnou, kouzelná obec je skvělým výchozím bodem pro nespočet výletů a zároveň v...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku