Tipface je sociální síť se speciálním zaměřením a tím jsou sázkaři a sportovní fanoušci. Sázkař si tak může oddělit příspěvky určené pro svůj soukromý život na Facebooku s příspěvky určené pro jiné sázkaře. Může tak sdílet své výhry, prohry, informace či hněv nad špatným výsledkem a to s lidmi, kteří mají stejný zájem.

Hlavním aspektem projektu Tipface jsou tedy služby spojené se sociální sítí. Tedy sdílení, navazování spojení, tvorba uzavřených skupin atd. Pro uživatelé, kteří si koupí za pár desítek korun prémiové služby pro neomezené užívání, mají také právo účastnit se desítek soutěží každý měsíc.

Sázky na sport, online ruletu nebo sázky na číselné hry? Pokud se tomu dají vůbec říkat sázky.. Žádná soutěž na Tipface totiž nevyžaduje žádný vklad. Sázkaři na Tipface hrají zdarma, bez vkladů a o pěkné peníze! Tím je Tipface zcela revoluční. Dle hesla: „Sázení už nemusí být jen hazard, ale zábava“, tak otevírá Tipface zcela nové možnosti ve světě sázek.

Účet také výhrami nebo samotnou účastí sbírá zkušenosti, achievementy a otevírá různé odměny. Samotná hra nebo projekt řekněme, tak nabízí řadu možností vývoje a cest. Jedná se o velmi zajímavý projekt, který tady ještě nebyl.

Výhody Tipface:

  • Sociální síť oddělující běžný život od sázek
  • Navazování kontaktů se sázkaři z celého světa
  • Velký počet soutěží a turnajů zdarma a bez vkladu
  • Vysoké a rozmanité výhry
  • Hra je v českém jazyce

Nevýhody Tipface:

  • Stále je poznat, že projekt teprve vyskočil z BETY a je tam dost věcí, které se za běhu opravují nebo vylepšují. Chce to ještě čas na další update.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tipfacescr1-1024x495.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/tipfacescr1-150x150.pngPR-leadersSportTipface je sociální síť se speciálním zaměřením a tím jsou sázkaři a sportovní fanoušci. Sázkař si tak může oddělit příspěvky určené pro svůj soukromý život na Facebooku s příspěvky určené pro jiné sázkaře. Může tak sdílet své výhry, prohry, informace či hněv nad špatným výsledkem a to s lidmi, kteří mají...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares