Dlouho očekávané teplé dny se konečně ukázaly a všechny to táhne ven. Někdo se vrhá do zahradních činností a připravuje svou venkovní chloubu na plnou sezónu, jiní si lámou hlavu, jak letos co nejlépe na zahradě zabavit své ratolesti. Ano, zahrada je velké plus, ať už děti máme či nikoliv, ale s dětmi je jednoznačně oceníme ještě více. Ovšem sami dobře víme, že samotný „výběh“ v podobě oploceného pozemku děti na dlouhou nezabaví, a tak všemožně vymýšlíme, jak dětem vytvořit na zahradě zábavu a tím sobě v podstatě pohodové chvíle. Spokojené a zabavené dítko se přece rovná spokojený a šťastný rodič. Jaké věci tedy pořídit, abychom si zajistili odpočinek a dětem perfektní zábavu? Trendy letošní (a nejen té) sezóny jsou jasné.

Dětské bazény

Nemůžete si dovolit klasický bazén a přesto chcete dětem dopřát krásné léto plné vodních radovánek? Neklesejte na mysli, nafukovací dětské bazény poslouží stejně dobře jako ty, které může navštívit třeba někde v aquacentrech. Děti se na zahradě či terase vyřádí i v menším bazénku a pro ty menší je to snad i větší zábava, protože nemusí umět plavat a i tak si užijí spousty legrace. Pokud se vám tato varianta nelíbí, protože se obáváte, že se bude voda v bazénku kazit, pak i toto má řešení. Existují malá filtrační zařízení, která si s tímto hravě poradí a voda v bazénu vám tak vydrží klidně celé léto.

Dětské trampolíny

Tak tedy je to jasná sázka na jistotu. Skákání děti baví, a to i v případě, že trampolína není v dohledu, však to znáte. Takže s trampolínou budete jasná hvězda a děti budou mít o dlouhé hodiny zábavy postaráno. Velikost dětské trampolíny můžete volit dle možností vaší zahrady a peněženky. V nabídce je jich celá řada. Bezpečnostní prvky, jako je záchranná síť, jsou samozřejmostí a určitě vám pomohou být více v klidu i ve chvíli, kdy si větší děti budou už hrát samy.

Dětská hřiště

Bazén prima, trampolína báječná, ale ještě by to něco chtělo? Dětská hřiště jsou zárukou nekončící zábavy po většinu roku. Nyní je ideální čas na jejich nákup i instalaci. Dobře promyslete, která část zahrady pro něj bude nejvhodnější. V parných dnech oceníte, když bude alespoň a část hřiště padat stín. Třeba z nedaleko stojícího stromu či domu. Dětská hřiště na zahradě jsou skvělou alternativou těch veřejných. Děti máte pěkně pod dohledem, vy sami můžete v klidu popíjet kávu či se doma věnovat svým povinnostem a vaši nejmenší se nudit nebudou, to je jisté.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/girl-gef925d893_1920-1024x683.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/2022/05/girl-gef925d893_1920-150x150.jpgPR-leadersBydleníTipyDlouho očekávané teplé dny se konečně ukázaly a všechny to táhne ven. Někdo se vrhá do zahradních činností a připravuje svou venkovní chloubu na plnou sezónu, jiní si lámou hlavu, jak letos co nejlépe na zahradě zabavit své ratolesti. Ano, zahrada je velké plus, ať už děti máme či...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku