Majitelé pejsků, kteří o svého miláčka přišli, většinou nedají vlastnímu smutku dlouhý čas. Několik týdnů odloučení od psa už dává tušit, že do jejich rodiny přijde další čtyřnohý mazlík. Někdo dává přednost psům s papíry – neboli průkazem původu, jiný chce dát šanci křížencům či odloženým nebožátkům v útulku. Pro lepší orientaci a nalezení psa podle svého gusta slouží inzerce psů. Zde si každý může v klidu domova prohlédnout aktuální nabídku štěňat i odrostlejších psů, kteří čekají na své nové páníčky.

Inzerce psů je ideálním vodítkem i pro čerstvé kynology hledající prvního psa v životě

Orientace v inzerci je jednoduchá. Kategorie řadí nabízené psy abecedně podle rasy nebo podle požadovaných částek za adopci. Komu se zželelo nejdéle umístěných inzerovaných psů, může si vybírat mezi nejstaršími inzeráty. A naopak, komu učarovala čerstvá štěňátka, nechť si vybírá v nejnověji zadaných inzerátech.

Ale i těm pejskařům, kteří se chtějí přidat k zástupu českých milovníků a vychovatelů psů z pozice úplných nováčků a začátečníků, není inzerce psů zapovězená. Ba naopak, zběžným pohledem se mohou informovat o rasách psů a jejich přibližném konečném vzrůstu. Inzerce psů je pro ně jako stvořená. Abecedně seřazená plemena pejsků, kteří jsou aktuálně k mání, jim pomůže udělat si obrázek, v jakých částkách se prodej psů odehrává, můžou se osobně zkontaktovat s majiteli a být si jisti původem psů. Otřesné případy z takzvaných množíren dávají červenou všem vykukům, kteří chtějí na dokolečka březích fenkách vydělávat a nemyslí na zdraví psích maminek, ani jejich štěňat. Rozhodně však neplatí, že nejdráže prodávaní psi mají jistotu v tuhém kořínku, pevném zdraví a dlouholetém životě. Abyste si od začátku ušetřili nervy a finance za množství nečekaných chorob a nemocí, určitě se vyplatí návštěva majitelů březí fenky či čerstvé psí maminky se zkušenějším chovatelem či kynologem.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/livemag-nejmilovanejsi-pes.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/livemag-nejmilovanejsi-pes-150x150.jpginfo@press-media.czTipyežena.sk,Nalistuj,Ženy sroMajitelé pejsků, kteří o svého miláčka přišli, většinou nedají vlastnímu smutku dlouhý čas. Několik týdnů odloučení od psa už dává tušit, že do jejich rodiny přijde další čtyřnohý mazlík. Někdo dává přednost psům s papíry – neboli průkazem původu, jiný chce dát šanci křížencům či odloženým nebožátkům v útulku. Pro lepší...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku