Chcete vyzkoušet inovativní způsob odplenkování? S námi můžete vyzkoušet POTTY TABS – nový způsob motivace dítěte k použití nočníku. Vizuální a zvukové efekty budou Vaše děti jednoduše bavit. Pokaždé jiný efekt pak udrží jeho zájem.

Podpořte tento český produkt v soutěži od T-Mobile – http://www.rozjezdy.cz/online-hlasovani/160/

V České republice každoročně řeší problém s učením svého dítěte na nočník 350 000 rodin a stále více z nich aktivně hledá způsob jak si tento proces zjednodušit. Tým BART’S ve spolupráci s pediatry a dětskými psychology našel pro tyto rodiče brilantní řešení.

Motivace, hlavní esence úspěšného naučení čehokoliv. Učíme se, protože chceme lepší známku. Učíme se, protože chceme dosáhnout stanoveného cíle. Učíme se, abychom nebyli potrestáni. Nakonec se učíme taky proto, že nás baví samotné učení. Negativní nebo pozitivní motivace může mít mnoho podob. Ta nejsilnější však vychází z naší vlastní vnitřní potřeby, kdy věci neděláme pro odměnu nebo abychom nebyli potrestáni, ale proto, že nás naplňují, baví a dělají nám radost. A přesně na tomhle základu vznikly POTTY TABS, jedinečné motivační tablety pro snadnější naučení dětí na nočník.

Jak to celé funguje?

POTTY TABS dnes slaví úspěch dokonce i v Austrálii a na Novém Zálandu. Od srpna bude k dostání také ve všech drogériích dm. Více informací najdete na www.bartscompany.com/cs

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/potty-training.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/potty-training-150x150.pngPR-leadersTipyZdravíChcete vyzkoušet inovativní způsob odplenkování? S námi můžete vyzkoušet POTTY TABS - nový způsob motivace dítěte k použití nočníku. Vizuální a zvukové efekty budou Vaše děti jednoduše bavit. Pokaždé jiný efekt pak udrží jeho zájem. Podpořte tento český produkt v soutěži od T-Mobile - http://www.rozjezdy.cz/online-hlasovani/160/ V České republice každoročně řeší problém...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku