Hledáte profesionální zámečnické služby v Praze? Právě jste je našli. Zámečnictví Key-Service s.r.o. – Praha je připraveno vyřešit vaše potíže se zámkem, namontovat bezpečnostní dveře nebo nové kování. Provádíme veškeré zámečnické práce a provozujeme také zámečnickou pohotovost po celé Praze.

Zámečnictví Key-Service


Naše firma patří mezi profesionály ve svém oboru. Pracujeme s kvalitním a moderním vybavením. Používáme pouze kvalitní komponenty od předních výrobců a nejmodernější přístroje a nářadí. Key-Service si zakládá na precizně odvedené práci a rychlosti. Zámečnictví Praha můžete kontaktovat kdykoliv, protože jednou z našich skvělých služeb je také zámečnická pohotovost.

Proč zámečnickou pohotovost od Key-Service?


Zámečnictví Praha poskytuje rychlé a kvalitní zámečnické práce. Na českém trhu působíme již od roku 1990 a patříme k těm nejlepší. Zámečnická pohotovost a poskytování našich služeb fungují po celé Praze. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Jaké služby zámečníci v Praze poskytují?


otevírání zabouchnutých, zamčených nebo zaseknutých dveří
otevírání automobilu nejnovějšími metodami bez poškození
opravy dveří po vloupání
montáže a výměny zámků, vložek a bezpečnostních kování
montáže závor, rozvor a přídavných zámků
opravy a servis zámků všech druhů včetně trezorových
kompletní montáž bezpečnostních dveří
vytažení zlomeného klíče
svářečské služby od profesionálních svářečů
Kompletní montáž a zabezpečení objektů
Profesionálně vyškolení zaměstnanci se specializují také na zabezpečení objektů. Pokud potřebujete zvýšit bezpečnost svého domova, kanceláře, bytu nebo rekreačního objektu, kontaktujte nás. Kromě zámečnické pohotovosti nabízíme také poradenství a servis všech bezpečnostních prvků. Montujeme například bezpečnostní dveře, kování a zámky.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/locksmith-1947387_1920-1-1024x768.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/locksmith-1947387_1920-1-150x150.jpgPR-leadersBydleníHledáte profesionální zámečnické služby v Praze? Právě jste je našli. Zámečnictví Key-Service s.r.o. - Praha je připraveno vyřešit vaše potíže se zámkem, namontovat bezpečnostní dveře nebo nové kování. Provádíme veškeré zámečnické práce a provozujeme také zámečnickou pohotovost po celé Praze. Zámečnictví Key-Service Naše firma patří mezi profesionály ve svém oboru....Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku