Líbivý design, jednoduché a pohodlné ovládání i kvalitní mechanismus a zpracování garážových vrat nám zjednoduší a zpříjemní každodenní používání našeho automobilu a užití garáže. Vyberte si správná garážová vrata a nebojte se jejich trendy a originálního vzhledu.

Nepřehlédnutelný prvek

Mnoho lidí si myslí, že garáž je nudnou stavbou, která slouží výhradně k praktickým účelům. V současné době však může být garáž nepřehlédnutelným prvkem vašeho bydlení. Revoluce v designu garáží nabízí například unikátní technologie digitálního tisku na čelní plochu vrat. Společnost KRUŽÍK s.r.o. se tak může pyšnit technologií, která je schopna pracovat ve třech osách s rozlišením 360 dpi, což umožňuje nadstandardně kvalitní rozlišení tisku na vratový panel. Garážová vrata se tak stanou velmi příjemným doplňkem vašeho bydlení.

Jaké vrata si pořídit

Garážová vrata se dělí do několika typů. Vybrat si můžete sekční vrata, rolovací nebo dvoukřídlová garážová vrata. Každé z nich mají své výhody a přednosti.

  • Sekční vrata

Mezi oblíbenou a velmi častou volbu patří sekční garážová vrata. Jejich výhodou je praktické otvírání garáže vysunutím vrat pod strop. Tím můžete ušetřit místo a svou garáž tak použít například jako úložný prostor pro věci, které doma nemáte kde mít.

  • Rolovací vrata

Další variantou jsou rolovací vrata. Ty se navíjejí těsně na sebe a také šetří prostor. Pokud máte malou garáž, tak věřte, že každý centimetr místa navíc se opravdu vyplatí. O tyto vrata byste měli více pečovat, hlavně byste je měli pravidelně čistit a omývat, aby nečistoty nepoškrabaly povrch vrat.

  • Křídlová vrat

Oblíbeným typem garážových vrat jsou i dvoukřídlová. Tato vrata se vyznačují snadnou manipulací, minimální hlučností a opět v garáži nezabírají žádný prostor navíc. Můžete je otvírat dálkově nebo také mechanicky.

Bezpečnost především

Garážová vrata jsou žádaným bezpečnostním prvkem, který ochrání vaši garáž, automobil, který v ní parkujete a také nářadí a další věci, které jsou součástí garáže a úložných prostor zde. Automatická garážová vrata jsou pro zloděje těžko překonatelnou překážkou a jejich pevné uzamčení a ochrana proti vypáčení vám zajistí klid.

Chytrý design

Pokud chcete, aby vrata ladila k celkovému vzhledu vašeho bydlení, tak si zkuste vybrat z nové kolekce UNICO od návrhářky Ivy Bastlové, která nabízí ojedinělé designy garážových vrat. Podtrhněte tak svůj osobitý styl a nebojte se vyčnívat z řady.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/16_gv_imitace_dreva.jpghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/16_gv_imitace_dreva-150x150.jpginfo@press-media.czBydleníLíbivý design, jednoduché a pohodlné ovládání i kvalitní mechanismus a zpracování garážových vrat nám zjednoduší a zpříjemní každodenní používání našeho automobilu a užití garáže. Vyberte si správná garážová vrata a nebojte se jejich trendy a originálního vzhledu. Nepřehlédnutelný prvek Mnoho lidí si myslí, že garáž je nudnou stavbou, která slouží...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku
  • 24
    Shares