Domovní čistírna odpadních vod je dobrým řešením, pokud nemůžete svoji domácnost, rodinný dům či chalupu, napojit na veřejnou kanalizaci. Navíc se jedná také o ekologické řešení, přečištěnou vodu můžete opět použít, a to například na zalévání zahrádky nebo ke splachování toalety. Zřízení domovní ČOV ale vyžaduje přípravu odborných podkladů, dokumentů a formalit pro vyřízení na úřadech.

S kompletním zajištěním domovní ČOV vám pomůže společnost ZAKRA. Specializuje se na projekty domovních ČOV a vyřeší vám vše od A do Z, tedy od projektu po úřady. Umí vyřešit všechny typy domovních čistíren odpadních vod, poradí vám s vhodným výběrem právě pro vás. ZAKRA působí po celé České republice, můžete se tedy na ni obrátit z jakékoliv části naší republiky.

Navštivte webové stránky firmy ZAKRA a sami se přesvědčte o možnostech řešení. Na webu najdete také ukázky projektů domovních ČOV. Navíc máte možnost objednat si konzultaci zdarma a projednat nejvhodnější řešení. ZAKRA má profesionální přístup, rychlé dodání, kvalitu a dostupnou cenu.

https://svetdnes.cz/wp-content/uploads/projekt_domovni_cov.pnghttps://svetdnes.cz/wp-content/uploads/projekt_domovni_cov-150x150.pngPR-leadersBydleníDomovní čistírna odpadních vod je dobrým řešením, pokud nemůžete svoji domácnost, rodinný dům či chalupu, napojit na veřejnou kanalizaci. Navíc se jedná také o ekologické řešení, přečištěnou vodu můžete opět použít, a to například na zalévání zahrádky nebo ke splachování toalety. Zřízení domovní ČOV ale vyžaduje přípravu odborných podkladů,...Svět Dnes, zprávy z vašeho kraje. Svět Dnes vám přináší zprávy z vašeho kraje, České republiky a celého světa.
Svět Dnes na Facebooku